LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie Krzeszowice Informacje

❗❗❗ Zapraszamy na SUPER GAME e-sport Krzeszowice ❗❗❗
NTT SYSTEM QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
–2⃣0⃣—–2⃣1⃣——–2⃣2⃣—– Października–2017r.
-Piątek—-Sobota—–Niedziela———–
Przez 3 dni impreza dostępna dla odwiedzających
od ⏰ 8:00-21:00⏰
⭐⭐⭐Miejsce Imprezy⭐⭐⭐:
Szkoła Podstawowa nr 1 im . Adama Mickiewicza ul. Długa 22 Krzeszowice
 

❗❗❗Zapisy ❗❗❗

 

⭐⭐⭐:LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie⭐⭐⭐:


1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

https://goo.gl/forms/U1wRQKcLuLHhaGK02

2. Wypełnienie zgłoszenia potwierdzającego autentyczność szkoły:
Formularz do który należy po zapisaniu wysłać skanem na vexteriam@gmail.com jak i orginał przynieść na imprezę.

https://docs.google.com/document/d/1b8b0nl8GkLL7zRNPjKpBkdtNjhDw3LSHpL6KeLfiI1A/

 
Zapisane Szkoły:

 

NR: Nazwa szkoły
1. Zespół Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu
2. ZSTiO Meritum
3. ZSTE Skawina
4. I Liceum Ogólnokształcące z Olkusza lo1.olkusz.pl
5. Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce
6. Zespół Szkół w Bielsku-Białej im. gen. Stanisława Sosabowskiego z główną jednostką ZDZ w Katowicach
7. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie
8. Zespół Szkół nr. 1 w Bochni
9. Zespół Szkół im. Ks. Józefa Tischnera w Dobczycach
 10.  Zespół Szkół PGNiG | im. Walerego Goetla w Krakowie
 11.  Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Juliusza Słowackiego w Jarosławiu
 12.  Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Krzeszowicach
 13.  Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Władysława Sikorskiego
 14.  Zespół Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego – Technikum nr 1
 15.  II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej w Olkuszu
 16.
❗❗❗Gry: ❗❗❗

Counter Strike Global Offensive

b) Lan dla szkół 16 miejsc ( DARMOWE ZAPISY) 
(LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie)
Fifa ( DARMOWE ZAPISY) 

Start: 12:00  do 18:00
20.10.2017r.

Start: 12:00 do 18:00
21.10.2017r.

Start: 12:00 do 18:00
22.10.2017r.

CS:GO 1Vs1
Start: 12:00  do 18:00
20.10.2017r.Start: 12:00 do 18:00
21.10.2017r
 
Start: 12:00 do 18:00
22.10.2017r
——————————————————————————————
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Regulamin i informacje http://sgesport.com/mpswes/
NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie Regulamin i informacje http://sgesport.com/ppwes/
 
 
 
 
2⃣0⃣–2⃣1⃣ Października – Piątek/Sobota – LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Impreza dla szkół ponadgimanzjalnych
2⃣1⃣–2⃣2⃣ Października—Sobota/Niedziela – NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
Impreza dla wszystkich 😉
 
 
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie Regulamin i informacje 
NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie Regulamin i informacje 
 
 
 Harmonogram Imprezy:

DZIEŃ 1:

2⃣0⃣ Październik 2017r. Piątek STREFA „A”

Start:
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Piątek Godzina 8:00 STREFA A
 
 
16 Drużyn
Grupa A,B,C,D
Zawodnicy mają zjawić się o 7:20 w celu weryfikacji (z grupy A; zawodnicy innych grup – 1h przed pierwszym ich meczem)
 
——————————————————————————————
▶Grupa A Start 1 Tury 8:00
 
A1 Vs A2
A3 Vs A4
 
▶Grupa A Start 2 Tury 9:15
 
A1 Vs A3
A2 Vs A4
 
▶Grupa A Start 3 Tury 10:30
 
A1 Vs A4
A3 Vs A2
 
——————————————————————————————
 
▶Grupa B Start 1 Tury 8:00
 
B1 Vs B2
B3 Vs B4
 
▶Grupa B Start 2 Tury 9:15
 
B1 Vs B3
B2 Vs B4
 
▶Grupa B Start 3 Tury 10:30
B1 Vs B4
B3 Vs B2
——————————————————————————————
 
▶Grupa C Start 1 Tury 11:40
 
C1 Vs C2
C3 Vs C4
 
▶Grupa C Start 2 Tury 12:50
 
C1 Vs C3
C2 Vs C4
 
▶Grupa C Start 3 Tury 14:00
C1 Vs C4
C3 Vs C2
 
——————————————————————————————
▶Grupa D Start 1 Tury 11:40
 
D1 Vs D2
D3 Vs D4
 
▶Grupa D Start 2 Tury 12:50
 
D1 Vs D3
D2 Vs D4
 
▶Grupa D Start 3 Tury 14:00
D1 Vs D4
D3 Vs D2
 
Koniec ~17:00
 
——————————————————————————————

 

DZIEŃ 2:

2⃣1⃣ Październik 2017r.- Sobota STREFA „A”

Kontynuacja:
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
 
Zawodnicy mają zjawić się o 7:20 w celu weryfikacji (zawodnicy którzy mają pierwszy mecz reszta – 1h przed pierwszym ich meczem)
 
▶Ćwierćfinały 1:  8:00
 
TBA vs TBA
▶Ćwierćfinały 2:  8:00
 
TBA vs TBA
▶Ćwierćfinały 2:  11:30
 
TBA vs TBA
▶Ćwierćfinały 3:  11:30
 
TBA vs TBA
—————————————————————————————– 
▶Półfinał 1: 14:00
 
TBA vs TBA
▶Półfinał 2: 14:00
 
TBA vs TBA
—————————————————————————————–
 
▶Finał 16:30
 
TBA vs TBA
 
▶Mecz o 3 Miejsce 16:30
 
TBA vs TBA
 
Koniec ~19:00
——————————————————————————————
 

You must be logged in to post a comment.