E-sport na Moto Show Kraków

Moto Show to najważniejsze wydarzenie motoryzacyjne na południu Polski, organizowane przez „Targi w Krakowie”. Przez dwa dni (21 oraz 22 maja) w EXPO Kraków pojawiło się ponad 28 tysięcy miłośników motoryzacji. Na Targach można było zobaczyć łącznie blisko 200 niezwykłych pojazdów.

Atrakcje

Zaprezentowano pierwszy polski w pełni wodorowy samochód „Hydrocar”. Dzieło inżynierów firmy Riot Technologies, pracujących na zlecenie Wojskowej Akademii Technicznej. Pokazy Drift Masters GP, uzupełnione wyścigami gokartowymi gwiazd motosportu oraz pokazem stuntu i trialu motocyklowego. Gwiazdą Specjalną imprezy był Krzysztof Hołowczyc, który podziwiał piękno wystawionych okazów motoryzacyjnych. Wielu uczestników targów trafiało na stoisko W38 gdzie rozstawiło się Super Rally z naczepą która spełnia 5 gwiazdkowy standard, z pełnym wyposażeniem dla 18 osób. Na miejscu znalazły się także quady i samochód terenowy w pełni przygotowane do rajdów.

Na Stoisku W38 Super Rally, rozstawiło się Super Game E-sport gdzie oprócz fascynatów samymi Targami Motoryzacyjnymi znalazło się również duże grono odbiorców zainteresowanych Stoiskiem E-sportowym. Dzięki NTT System i LG mogliśmy w pełni pokazać jak wyglądają wydarzenia e-sportowe i zorganizować turniej 1vs1 w Counter-Strike: Global Offensive z nagrodami.

Pierwszy dzień targów

21 maja w pierwszy dzień targów od godziny 12:00 do 16:00 przygotowaliśmy dla uczestników wyzwanie, w którym udział mógł wziąć każdy znajdujący się na Hali EXPO. Każdy uczestnik zapisany na naszym stoisku do turnieju w Counter-Strike: Global Offensive miał szanse się zaprezentować i podszkolić swoje umiejętności. Wystarczyło, że uczestnik podczas swojej 5-minutowej próby zdobył największą ilość tzw. „fragów” – czyli zlikwidowaniu jak największej ilości przeciwników. Nie zabrakło też nagród dla graczy od Super Rally jak i nagród od firmy Quersus.

Wyniki

1 Miejsce w Tabeli zajął Dawid Czuba, który prześcignął rywala zdobywając o 7 Fragów więcej w dogrywce z Bartoszem Orazmus, zdobywając 32 fragi i zapewniając sobie nagrodę główną, którą był fotel gamingowy o wartości 1.500 zł. Poniżej możecie zobaczyć nazwiska zwycięzców oraz zdjęcia z naszego Stanowiska. Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za udział w Turnieju. Jeszcze raz Gratulujemy zwycięzcą i do Zobaczenia na kolejnych imprezach.

Zwycięzcy:
1. Dawid „Byku” Czuba
2.Bartosz „Orazmus” Oramus
3. Krystian „Duro” Kantor

Your email is never published nor shared.