Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Super Game E-Sport Turek 2018

16 marca - 08:00 - 18 marca - 17:00

❗❗❗ Zapraszamy na SUPER GAME e-sport TUREK 2018 ❗❗❗
– NTT SYSTEM QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE
– LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
 –1⃣6⃣ —– 1⃣7⃣——–1⃣8⃣—– Marca–2017r.
-Piątek—-Sobota—–Niedziela———–
Przez 3 dni impreza dostępna dla odwiedzających
od  8:00-21:00
Miejsce Imprezy: Niebawem zostanie podana 
Link do wydarzenia:  LINK 

❗❗❗Zapisy ❗❗❗

 

 

 Więcej informacji 21 Stycznia
❗❗❗Gry: ❗❗❗

Counter Strike Global Offensive

1. NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
Lan dla wszystkich zainteresowanych 16 miejsc w fazie offline
(Wpisowe obowiązuje wszystkich 250zł)
2. LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Lan dla szkół średnich 16 miejsc w fazie offline
( DARMOWE ZAPISY)

3. Turniej indywidualny FIFA 18

Link: Formularz FIFA 18 – Zapisy

Regulamin: FIFA – 1vs1

Harmonogram:

Dzień 1:
16 Marca (Piątek) 2018R. Piątek

Start:
Turniej Indywidualny FIFA – 1vs1
Piątek Godzina 12:00 Tura Eliminacyjna „I”

Zawodnicy muszą zgłosić się o 11:50 w celu weryfikacji listy uczestników.
Możliwość zapisania na miejscu do godziny 11:59
Rozlosowanie par o godzinie 12:00 na strefie turnieju indywidualnego.

Dzień 2:
17 Marca (Sobota) 2018R. Sobota

Start:
Turniej Indywidualny FIFA – 1vs1
Sobota Godzina 12:00 Tura Eliminacyjna „II”

Zawodnicy muszą zgłosić się o 11:50 w celu weryfikacji listy uczestników.
Możliwość zapisania na miejscu do godziny 11:59
Rozlosowanie par o godzinie 12:00 na strefie turnieju indywidualnego.

Dzień 3:
18 Marca (Niedziela) 2018R. Niedziela

Start:
Turniej Indywidualny FIFA – 1vs1
Niedziela Godzina 12:00 Tura Najlepszej 16stki „FINAŁ”

Koniec Godzina: 15:30

4. Turniej indywidualny (niebawem informacja)

 

Harmonogram Imprezy:

DZIEŃ 1:
1⃣6⃣  Marca (Piątek) 2018r. Piątek 

Start:
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Piątek Godzina 8:00 STREFA „A”
 
16 Drużyn
Grupa A,B,C,D
Zawodnicy z grupy „A” i „B” muszą zjawić się o 7:00 (1h przed swoim 1 meczem tak samo się ma sprawa do grup „C” i „D”
 
——————————————————————————————
▶Grupa A Start 1 Tury 8:00
 
A1 Vs A2
A3 Vs A4
 
▶Grupa A Start 2 Tury 9:15
 
A1 Vs A3
A2 Vs A4
 
▶Grupa A Start 3 Tury 10:30
 
A1 Vs A4
A3 Vs A2
 
——————————————————————————————
 
▶Grupa B Start 1 Tury 8:00
 
B1 Vs B2
B3 Vs B4
 
▶Grupa B Start 2 Tury 9:15
 
B1 Vs B3
B2 Vs B4
 
▶Grupa B Start 3 Tury 10:30
B1 Vs B4
B3 Vs B2
——————————————————————————————
 
▶Grupa C Start 1 Tury 12:00
 
C1 Vs C2
C3 Vs C4
 
▶Grupa C Start 2 Tury 13:00
 
C1 Vs C3
C2 Vs C4
 
▶Grupa C Start 3 Tury 14:00
C1 Vs C4
C3 Vs C2
 
——————————————————————————————
▶Grupa D Start 1 Tury 12:00
 
D1 Vs D2
D3 Vs D4
 
▶Grupa D Start 2 Tury 13:00
 
D1 Vs D3
D2 Vs D4
 
▶Grupa D Start 3 Tury 14:00
D1 Vs D4
D3 Vs D2
 —
▶Ćwierćfinały 1:  15:30
 
TBA Vs. TBA
▶Ćwierćfinały 2:  15:30
 
TBA Vs. TBA
▶Ćwierćfinały 3:  15:30
 
TBA Vs. TBA
▶Ćwierćfinały 4:  15:30
 
TBA Vs. TBA
~Koniec 19:00
 
——————————————————————————————

DZIEŃ 2:

1⃣7⃣  Marca (Sobota) 2017r.- Sobota 

Kontynuacja:
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Zawodnicy mają zjawić się o 7:00 minimum 1h przed swoim 1 meczem
 —————————————————————————————–
▶Półfinał 1: 8:00
 
TBA Vs. TBA
▶Półfinał 2: 11:00
 
TBA Vs. TBA
—————————————————————————————–
▶Mecz o 3 Miejsce 14:00
 
TBA Vs. TBA
 
Koniec ~19:00
 
▶Finał 16:30
 
TBA Vs. TBA
 
 ~Zakończenie  19:00 
——————————————————————————————
  
Start:
NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie

1⃣7⃣  Grudnia 2018r.- (Sobota)

 
16 Drużyn
Grupa A,B,C,D
Zawodnicy mają zjawić się o 7:00 Minimum 1h Przed swoim 1 meczem 
 
——————————————————————————————
▶Grupa A Start 1 Tury 8:00
 
A1 Vs A2
A3 Vs A4
 
▶Grupa A Start 2 Tury 9:15
 
A1 Vs A3
A2 Vs A4
 
▶Grupa A Start 3 Tury 10:30
 
A1 Vs A4
A3 Vs A2
 
—————————————————————————————–
 
▶Grupa B Start 1 Tury 8:00
 
B1 Vs B2
B3 Vs B4
 
▶Grupa B Start 2 Tury 9:15
 
B1 Vs B3
B2 Vs B4
 
▶Grupa B Start 3 Tury 10:30
B1 Vs B4
B3 Vs B2
——————————————————————————————
 
▶Grupa C Start 1 Tury 12:00
 
C1 Vs C2
C3 Vs C4
 
▶Grupa C Start 2 Tury 13:00
 
C1 Vs C3
C2 Vs C4
 
▶Grupa C Start 3 Tury 14:00
C1 Vs C4
C3 Vs C2
 
——————————————————————————————
 
▶Grupa D Start 1 Tury 12:00
 
D1 Vs D2
D3 Vs D4
 
▶Grupa D Start 2 Tury 13:00
 
D1 Vs D3
D2 Vs D4
 
▶Grupa D Start 3 Tury 14:00
D1 Vs D4
D3 Vs D2
 —
▶Ćwierćfinały 1:  15:30
 
TBA Vs. TBA
▶Ćwierćfinały 2:  15:30
 
TBA Vs. TBA
▶Ćwierćfinały 3:  15:30
 
TBA Vs. TBA
▶Ćwierćfinały 4:  15:30
 
TBA Vs. TBA
~Koniec 19:00
 
 
——————————————————————————————

DZIEŃ 3:

1⃣8⃣ Marca 2018r. (Niedziela)

Kontynuacja NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
Zawodnicy mają się zjawić minimum 1h przed swoim meczem aby podpiąć się i rozgrzać. 
 
 
—————————————————————————————– 
▶Półfinał 1: 10:00
 
TBA Vs. TBA
▶Półfinał 2: 10:00
 
TBA Vs. TBA
—————————————————————————————–
▶Mecz o 3 Miejsce 13:00
 
TBA Vs. TBA
 
▶Finał 13:00
 
TBA Vs. TBA
 
 ~Zakończenie  16:00 
 

 

Tak było rok tamu:

 

Zespół LAMPKA wygrywa odbywający się od wczoraj w Turku  NTT System Quersus Puchar Polski w E-Sporcie. II miejsce zajął team FTW ESPORTS, a III miejsce przypadło zespołowi PELICANS.

Zespół ZSTiO MERITUM z Siemianowic Śląskich wygrał LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie, które odbywały się od piątku, 17 marca, w sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Turku. II miejsce zajął Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie, a III miejsce przypadło Zespołowi Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika.
Link do artykułu 

 

Szczegóły

Start:
16 marca - 08:00
Koniec:
18 marca - 17:00

Organizator

Super Game E-Sport
Telefon:
889 760 894
Strona internetowa:
sgesport.com

Calendar powered by Wydarzenia