Finał LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie Opole 2018

 

Finał LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie Opole

Miejsce Imprezy:
Centrum Targowo-Wystawiennicze w Opolu
Wrocławska 158, 45-835 Opole


Potwierdzenie udziału w Finale LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie 
Udział uczestnictwa należy potwierdzić do 1 Maja 2018r 

1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego:
>>>LINK <<<

2. Wypełnienie zgłoszenia potwierdzającego autentyczność szkoły:
Formularz do który należy po zapisaniu wysłać skanem na vexteriam@gmail.com  jak i orginał przynieść na imprezę.
>>>Link<<<

 

Szkoły biorące udział w finale: 
1.Zespół Szkół AgrotechnicznychZaproszono za Rolniczak LanPartyPotwierdzenie Udziału 
2.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w OławieSlot Gospodarza Oława 24-26.11.2017Potwierdzenie Udziału 
3.Technikum Lider w LublinieTOP1  Świdnik 29.09-1.10.2017Potwierdzenie Udziału 
4.TEB Edukacja GnieznoTOP1 Kutno 1-3.12.2017Potwierdzenie Udziału 
5.ZSTE SkawinaTOP2 Rybnik 9-11.03.2018Potwierdzenie Udziału 
6.X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w KrakowieTOP 1 Oława 24-26.11.2017Potwierdzenie Udziału 
7.Zespół Szkół w Otmuchowie
8.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim

 

9 I LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie MazowieckimPotwierdzenie Udziału 
10 ZSTiO MERITUMPotwierdzenie Udziału 
11 TBA1/ Kopernik KoninPotwierdzenie Udziału 
12 TBA2/ Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w InowrocławiuPotwierdzenie Udziału 
13 TBA3/ ZS w Bielsku-Białej im. gen. Stanisława Sosabowskiego ZDZ w KatowicachPotwierdzenie Udziału 
14 TBA4/ ZS nr 3 w WieluniuPotwierdzenie Udziału 
15 TBA5/ Zespół Szkół Innowacyjnych w JarosławiuPotwierdzenie Udziału 
16 TBA6/

 

 

 


 

Grupa „A” 

  1. ZS w Bielsku-Białej im. gen. Stanisława Sosabowskiego ZDZ w Katowicach
  2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie
  3. ZSTE Skawina
  4. Technikum Lider w Lublinie

Grupa „B” 

  1. ZSTiO MERITUM
  2. Kopernik Konin
  3.  I LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim
  4. Zespół Szkół Agrotechnicznych

Grupa „C” 

  1.  ZS nr 3 w Wieluniu
  2. X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
  3. TEB Edukacja Gniezno
  4. Zespół Szkół w Otmuchowie

Grupa „D” 

  1. TBA6
  2. I LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim
  3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Inowrocławiu
  4. Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu

 


Harmonogram Imprezy:


DZIEŃ 1: 1⃣  Czerwca (Piątek) 2018r.
Godziny otwarcia dla odwiedzających 9:00 – 20:00 


Start: Finału LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie

Zawodnicy mają zjawić się o 7:20 w celu weryfikacji (z grupy A/B; zawodnicy innych grup – 1h przed pierwszym ich meczem)

▶ Grupa A Start 1 Tury 8:00
 
A1 Vs. A2
A3 Vs. A4
 
▶ Grupa A Start 2 Tury 9:15
 
A1 Vs. A3
A2 Vs. A4
 
▶ Grupa A Start 3 Tury 10:30
 
A1 Vs. A4
A3 Vs. A2
 

 
▶ Grupa B Start 1 Tury 8:00
 
B1 Vs. B2
B3 Vs. B4
 
▶ Grupa B Start 2 Tury 9:15
 
B1 Vs. B3
B2 Vs. B4
 
▶ Grupa B Start 3 Tury 10:30
B1 Vs. B4
B3 Vs. B2

 
▶ Grupa C Start 1 Tury 11:40 
 
C1 Vs. C2
C3 Vs. C4
 
▶ Grupa C Start 2 Tury 12:50
 
C1 Vs. C3
C2 Vs. C4
 
▶ Grupa C Start 3 Tury 14:00
C1 Vs. C4
C3 Vs. C2
 

 
▶ Grupa D Start 1 Tury 11:40 
 
D1 Vs. D2
D3 Vs. D4
 
▶ Grupa D Start 2 Tury 12:50
 
D1 Vs. D3
D2 Vs. D4
 
▶ Grupa D Start 3 Tury 14:00
D1 Vs. D4
D3 Vs. D2

 
Show Mecz Ćwierćfinalistów  Fortnite 15:00 – 16:00

▶ Ćwierćfinały 1:  17:30
 
TBA Vs. TBA
▶ Ćwierćfinały 2:  17:30
 
TBA Vs. TBA
▶ Ćwierćfinały 1:  17:30
 
TBA Vs. TBA
▶ Ćwierćfinały 2:  17:30
 
TBA Vs. TBA

DZIEŃ 2:  2⃣ Czerwca (Sobota) 2018r.
Godziny otwarcia dla odwiedzających 9:00 – 20:00 


Kontynuacja Finału LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie

▶ Półfinał 1: 9:00
 
TBA vs TBA
▶ Półfinał 2: 11:30
 
TBA vs TBA

 
▶ Mecz o 3 Miejsce 14:00
 
TBA vs TBA

▶ Finał 16:30
 
TBA vs TBA
 

Koniec ~21:00