Genesis sponsorem Wakacyjne Super Game e-Sport Wejherowo

Genesis sponsorem Wakacyjne Super Game e-Sport Wejherowo

 

O MARCE GENESIS

Kapitan-Genesis_o-marce

Jesteśmy…

GENESIS – marką, która coraz mocniej istnieje w świadomości graczy. Od 2011 roku staramy się dostarczać Wam jak najlepszy sprzęt, dzięki któremu Wasza gra będzie nie tylko bardziej efektywna, ale także bardziej efektowna. Tak jak graczy, interesuje nas wyłącznie zwyciężanie.

Wszechstronni

Gaming to nasza pasja, którą chcemy Was zarażać. Skupiamy się na tworzeniu produktów, które łączą w sobie innowację, funkcjonalność i gamingowy design. To klawiatury, myszy i słuchawki, których gamingowy charakter można dostrzec już na pierwszy rzut oka. Nie zapominamy także o użytkownikach konsol. W ofercie posiadamy również gamepady, różnego rodzaju akcesoria oraz kompatybilne słuchawki.

Nowocześni

Od samego początku wychodzimy naprzeciw potrzebom rynkowym i, co najważniejsze, pragnieniom graczy, którzy oczekują dobrego gamingowego sprzętu w rozsądnej cenie. Patrzymy jednak w przyszłość, rozwijając markę i wciąż pracując nad poszerzaniem dostępnych kategorii produktowych.

Coraz silniejsi

Z każdym rokiem zwiększamy udział w rynku, nie tylko na rodzimym podwórku, ale także za granicą. Z dumą możemy ogłosić, iż obecnie produkty Genesis dostępne są w większości krajów Europy. A to nie koniec. Pragniemy wciąż się rozwijać i być coraz bardziej liczącym się graczem na rynku.

Doceniani

Pełnymi garściami czerpiemy z najnowszych technologii i bezustannie badamy rynek. W oparciu o Wasze opinie doskonalimy nasze produkty, co pozwala nam tworzyć jak najlepszy sprzęt dla graczy. Potwierdzeniem tego jest szereg nagród i wyróżnień otrzymanych od liderów środowiska branżowego, a także rosnące zaufanie klientów.

Jesteśmy Genesis!

You must be logged in to post a comment.