HIRO Quersus Puchar Polski w E-Spocie Rybnik 2018

 

 

HIRO Quersus Puchar Polski w E-Spocie Rybnik 2018

Data: 10-11 Marca 2018r.

Adres Imprezy: 

Dom Kultury w Rybniku-Niedobczycach
ul. Barbary 23
44-270 Rybnik

ZAPISY:


1. Aby móc uczestniczyć w eliminacjach jak i zostać zaproszony najpierw należy wypełnić formularz zgłoszeniowy LINK
a) Jeżeli ktoś zapisze się do eliminacji bez wypełnionego formularza zostanie zbanowany.
b) Wymiana więcej jak 2 zawodników po wygraniu miejsca w eliminacjach skutkuje utratą slota.
c) Wpisowe obowiązuje wszystkich, całe wpisowe zostaje przeznaczone do puli nagród.
d) Wpisowe wynosi 250zł od zespołu.
2. Osiem miejsc jest do wygrania poprzez eliminacje online zaś kolejne są przyznane przez organizatorów

 Wpisowe:

Wpisowe 250 zł ( Wpisowe jest obowiązuje wszystkich cała pula wpisowego ląduje dla TOP1)
Wpisowe należy wpłać na konto bankowe nr konta: 26 1240 5136 1111 0010 6577 6950
W tytule wpisać nazwę drużyny oraz dopisać RYBNIK.
Odbiorca: IZABELA KUSPER

Eliminacje Online: 


1. Runda 
– Data: 17 Luty 2018, 21:00:00
https://beta.faceit.com/pl/csgo/tournament/27fdbbab-e0e7-43e7-b384-3c92ceebaaf1
Status: Zakończone
Wygrywa:
– Mala Bania
VALKIRIA

 

2. Runda 
– Data: 19 Luty 2018, 21:00:00
https://beta.faceit.com/pl/csgo/tournament/fe3b391c-b139-4a65-8ae7-587394690be0/
Status: Zakończone
Wygrywa:
– Peekee Faction Academy
– Proskilled


3. Runda 
– Data: 19 Luty 2018, 21:00:00
https://beta.faceit.com/pl/csgo/tournament/06f2b561-747d-418a-ac3c-9cabd41ab6b5
Status: Zakończone
Wygrywa:
– Kopytko
– 1SZCZAU3KARETKI


4. Runda 
– Data: 20 Luty 2018, 21:00:00
https://beta.faceit.com/pl/csgo/tournament/26fd2ff2-ce8f-4fd3-acb9-9b047e611733
Status: Zakończone
Wygrywa:
– Atlantic
– NONSENSE.


Zapisane zespoły:

 


1.TBA1 Zaproszono
2.GROM Clan Zaproszono Zapłacone 
3.Vex.eSport ZaproszonoZapłacone 
4.Synerium Zaproszono Zapłacone 
5.Alsen Team ZaproszonoZapłacone   
6.VexTeriam Zaproszono Zapłacone 
7.KATA e-SportsZaproszonoZapłacone 
8.PROCHE ZaproszonoZapłacone 
9.Mala Bania Slot z eliminacji online tura#1Zapłacone 
10.VALKIRIA Slot z eliminacji online tura#1Zapłacone 
11.Peekee Faction Academy Slot z eliminacji online tura#2Zapłacone 
12.Proskilled Slot z eliminacji online tura#2 Zapłacone 
13.Kopytko Slot z eliminacji online tura#3Zapłacone 
14.1SZCZAU3KARETKI Slot z eliminacji online tura#3Zapłacone 
15.Atlantic Slot z eliminacji online tura#4 Zapłacone 
16.NONSENSE. Slot z eliminacji online tura#4Zapłacone 


16 Drużyn
Grupa A,B,C,D
Zawodnicy mają zjawić się o 7:20 w celu weryfikacji (z grupy A; zawodnicy innych grup – 1h przed pierwszym ich meczem)

Harmonogram:


10 MARCA (SOBOTA) 2018R. 


▶ Grupa A Start 1 Tury 8:00
 
A1 Vs. A2
A3 Vs. A4
 
▶ Grupa A Start 2 Tury 9:15
 
A1 Vs. A3
A2 Vs. A4
 
▶ Grupa A Start 3 Tury 10:30
 
A1 Vs. A4
A3 Vs. A2
 

 
▶ Grupa B Start 1 Tury 8:00
 
B1 Vs. B2
B3 Vs. B4
 
▶ Grupa B Start 2 Tury 9:15
 
B1 Vs. B3
B2 Vs. B4
 
▶ Grupa B Start 3 Tury 10:30
B1 Vs. B4
B3 Vs. B2

 
▶ Grupa C Start 1 Tury 11:40
 
C1 Vs. C2
C3 Vs. C4
 
▶ Grupa C Start 2 Tury 12:50
 
C1 Vs. C3
C2 Vs. C4
 
▶ Grupa C Start 3 Tury 14:30
C1 Vs. C4
C3 Vs. C2
 

 
▶ Grupa D Start 1 Tury 11:40
 
D1 Vs. D2
D3 Vs. D4
 
▶ Grupa D Start 2 Tury 12:50
 
D1 Vs. D3
D2 Vs. D4
 
▶ Grupa D Start 3 Tury 14:30
D1 Vs. D4
D3 Vs. D2

 
▶ Ćwierćfinały 1:  17:00
 
TBA Vs. TBA
▶ Ćwierćfinały 2:  17:00
 
TBA Vs. TBA
▶ Ćwierćfinały 1:  17:00
 
TBA Vs. TBA
▶ Ćwierćfinały 2:  17:00
 
TBA Vs. TBA
Koniec ~21:00
 

11 MARCA (NIEDZIELA) 2018R. 


Zawodnicy mają się zjawić o 9:30 w celu weryfikacji
 

▶Półfinał 1: 10:00
 
TBA vs TBA
▶Półfinał 2: 10:00
 
TBA vs TBA

 
▶Finał 13:00
 
TBA vs TBA
 
▶Mecz o 3 Miejsce 13:00
 
TBA vs TBA
 
Koniec ~17:00