HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPOCIE TUREK 2018

Delusion Academy

 

 

HIRO Quersus Puchar Polski w E-Spocie TUREK 2018

Data: 17-18 Marca 2018r.

Adres Imprezy: 

Hala Widowiskowo-Sportowa w Turku, ul. Parkowa 3, 62-700 Turek

ZAPISY:


1. Aby móc uczestniczyć w eliminacjach jak i zostać zaproszony najpierw należy wypełnić formularz zgłoszeniowy >>>LINK<<<
a) Jeżeli ktoś zapisze się do eliminacji bez wypełnionego formularza zostanie zbanowany.
b) Wymiana więcej jak 2 zawodników po wygraniu miejsca w eliminacjach skutkuje utratą slota.
c) Wpisowe obowiązuje wszystkich, całe wpisowe zostaje przeznaczone do puli nagród.
2. Osiem miejsc jest do wygrania poprzez eliminacje online zaś kolejne są przyznane przez organizatorów


Wpisowe 250 zł ( Wpisowe jest obowiązuje wszystkich cała pula wpisowego ląduje dla TOP1)
Wpisowe należy wpłać na konto bankowe nr konta: 26 1240 5136 1111 0010 6577 6950
W tytule wpisać nazwę drużyny oraz dopisać TUREK.
Odbiorca: IZABELA KUSPER

 


Eliminacje Online: 


1. Runda 
https://beta.faceit.com/pl/csgo/tournament/fcb77d4e-0e64-4c5c-8275-f263b44b486c
19 LUTY 2018, 20:00:00

Status: Zakończone
Wygrywa:
– Fratis e-sports
– Sfraguj.pl Yellow


2. Runda 
https://beta.faceit.com/pl/csgo/tournament/ec9dfdd7-cace-43d5-9b1b-835ba1279f52
20 LUTY 2018, 21:00:00

Status: Zakończone
Wygrywa:
– Proskilled
– Klan Dark Venom


3. Runda 
https://beta.faceit.com/pl/csgo/tournament/fcc2a3ac-8c78-4466-a671-194c619ca37d
21 LUTY  2018, 21:00:00

Status: Zakończone
Wygrywa:
– Onca Gaming
– HandSome


4. Runda 
https://beta.faceit.com/pl/csgo/tournament/0873a283-add7-408d-b210-4db7050bbbad
22 LUTY 2018, 21:00:00

Status: Zakończone
Wygrywa:
– MASNOO
– Delusion Team


Zapisane zespoły:

 


1.GROM Clan Zaproszono Zapłacone 
2.
Delusion Team
 Zaproszono Zapłacone 
3. Vex.eSport ZaproszonoZapłacone  
4.0HS Slot za turniej onlineZapłacone 
5.HowYouLikeMeNow (HYLMN) ZaproszonoZapłacone 
6.BEZGAZU Slot za turniej online   Zapłacone 
7.Alsen Team Zaproszono  Zapłacone 
8.eXtronis.esport ZASŁUGI W PROMOCJI IMPREZY  Zapłacone 
9.Fratis e-sports Slot z eliminacji online tura#1  Zapłacone 
10.Sfraguj.pl Yellow Slot z eliminacji online tura#1  Zapłacone 
11.Proskilled Slot z eliminacji online tura#2 Zapłacone 
12.Klan Dark Venom Slot z eliminacji online tura#2  Zapłacone 
13.Onca Gaming Slot z eliminacji online tura#3 Zapłacone 
14.Peekee Faction Academy Slot z eliminacji online tura#3  Zapłacone 
15.MASNOO Slot z eliminacji online tura#4Zapłacone 
16.INSAJD Slot z eliminacji online tura#4 Zapłacone 


16 Drużyn
Grupa A,B,C,D
Zawodnicy mają zjawić się o 7:20 w celu weryfikacji (z grupy A; zawodnicy innych grup – 1h przed pierwszym ich meczem)

Harmonogram:


17 MARCA (SOBOTA) 2018R. 


▶ Grupa A Start 1 Tury 8:00
 
A1 Vs. A2
A3 Vs. A4
 
▶ Grupa A Start 2 Tury 9:15
 
A1 Vs. A3
A2 Vs. A4
 
▶ Grupa A Start 3 Tury 10:30
 
A1 Vs. A4
A3 Vs. A2
 

 
▶ Grupa B Start 1 Tury 8:00
 
B1 Vs. B2
B3 Vs. B4
 
▶ Grupa B Start 2 Tury 9:15
 
B1 Vs. B3
B2 Vs. B4
 
▶ Grupa B Start 3 Tury 10:30
B1 Vs. B4
B3 Vs. B2

 
▶ Grupa C Start 1 Tury 11:40
 
C1 Vs. C2
C3 Vs. C4
 
▶ Grupa C Start 2 Tury 12:50
 
C1 Vs. C3
C2 Vs. C4
 
▶ Grupa C Start 3 Tury 14:30
C1 Vs. C4
C3 Vs. C2
 

 
▶ Grupa D Start 1 Tury 11:40
 
D1 Vs. D2
D3 Vs. D4
 
▶ Grupa D Start 2 Tury 12:50
 
D1 Vs. D3
D2 Vs. D4
 
▶ Grupa D Start 3 Tury 14:30
D1 Vs. D4
D3 Vs. D2

 
▶ Ćwierćfinały 1:  17:00
 
TBA Vs. TBA
▶ Ćwierćfinały 2:  17:00
 
TBA Vs. TBA
▶ Ćwierćfinały 1:  17:00
 
TBA Vs. TBA
▶ Ćwierćfinały 2:  17:00
 
TBA Vs. TBA
Koniec ~21:00
 

18 MARCA (NIEDZIELA) 2018R. 


Zawodnicy mają się zjawić o 9:30 w celu weryfikacji
 

▶Półfinał 1: 10:00
 
TBA vs TBA
▶Półfinał 2: 10:00
 
TBA vs TBA

 
▶Finał 13:00
 
TBA vs TBA
 
▶Mecz o 3 Miejsce 13:00
 
TBA vs TBA
 
Koniec ~17:00