LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie Oława

❗❗❗ Zapraszamy na SUPER GAME e-sport Oława  ❗❗❗
– NTT SYSTEM QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE
– LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
–2⃣4⃣—–2⃣5⃣——–2⃣6⃣—– Listopada–2017r.
-Piątek—-Sobota—–Niedziela———–
Przez 3 dni impreza dostępna dla odwiedzających
od ⏰ 8:00-21:00⏰
⭐⭐⭐Miejsce Imprezy⭐⭐⭐:
Oławskie Centrum Kultury Fizycznej
ul. Sportowa 1
 

❗❗❗Zapisy ❗❗❗

 

⭐⭐⭐:LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie⭐⭐⭐:

Zapisy trwają do wyczerpania miejsc!!! 


1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

https://goo.gl/forms/LHlOnpQdhD4XpxV23

 

2. Wypełnienie zgłoszenia potwierdzającego autentyczność szkoły:
Formularz do który należy po zapisaniu wysłać skanem na vexteriam@gmail.com
  jak i orginał przynieść na imprezę.
https://docs.google.com/document/d/1b8b0nl8GkLL7zRNPjKpBkdtNjhDw3LSHpL6KeLfiI1A/edit?usp=sharing

 

 

 

 

Zapisane Szkoły:

 

 

1.X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
2.ZDZ Technikum Informatyczne Wadowice
3. Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Legnicy
4. ZDZ Kęty
5. Zespół Szkół Zawodowych – Technikum nr 3
6. Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Andrychowie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach
7. Zespół Szkół W Otmuchowie
8. ZSP CKU PRZYGODZICE
9. Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego
10. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie
11. CKZiU Oława
12. Zespół Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach
13.zsot lubliniec
14.Zespół Szkoł Zawodowych im. Piastów Opolskich w Krapkowicach
15.ZS2 im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej w Ostrzeszowie
16.Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Oławie

http://sges.challonge.com/pl/lgolawa

Grupa „A”

Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Oławie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie
ZS2 im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej w Ostrzeszowie
Zespół Szkół W Otmuchowie
Grupa „B”
Zespół Szkoł Zawodowych im. Piastów Opolskich w Krapkowicach
Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Legnicy
CKZiU Oława
zsot lubliniec

Grupa „C”

Zespół Szkół Zawodowych – Technikum nr 3
X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
ZSP CKU PRZYGODZICE
ZDZ Technikum Informatyczne Wadowice

Grupa „D”

Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego
Zespół Szkół im. J. Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach
ZDZ Kęty
Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Andrychowie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach

 ⭐⭐⭐ Zapisy FIFA – 1 vs 1 ⭐⭐⭐

 
 ⭐⭐⭐ Zapisy CS: GO – 1 vs 1 ⭐⭐⭐
  Lan dla szkół 16 miejsc ( DARMOWE ZAPISY) 
(LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie)
Turniej indywidualny FIFA 18 ( DARMOWE ZAPISY) 

Tura 1:  Start: 12:00  do 18:00
24.10.2017r.

Tura 2:  Start: 12:00 do 18:00
25.10.2017r.

Finały:   Start: 12:00 do 18:00
26.10.2017r.

Tura 1 i Tura 2 to eliminacje gdzie wyłonimy najlepszą 8semkę w ostatni dzień rozgrywamy najlepszą 16stkę z dwóch dni wyłaniając finalistów.

Regulamin FIFA 18

Turniej indywidualny CS:GO 1 Vs 1
Tura 1: Start: 12:00  do 18:00
24.10.2017r.
Tura 2: Start:12:00 do 18:00
25.10.2017r
 
Finały:  Start: 12:00 do 18:00
26.10.2017r

 

——————————————————————————————
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Regulamin i informacje http://sgesport.com/mpswes/
 
2⃣4⃣–2⃣5⃣ Listopada – Piątek/Sobota – LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Impreza dla szkół ponadgimanzjalnych
2⃣5⃣–2⃣6⃣ Listopada —Sobota/Niedziela – NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
Impreza dla wszystkich 😉
 
 
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie Regulamin i informacje 
 
 Harmonogram Imprezy:

DZIEŃ 1:

 

2⃣4⃣ Listopada (Piątek) 2017r. Piątek 

Start:
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Piątek Godzina 8:00 STREFA „A”
 
 
16 Drużyn
Grupa A,B,C,D
Zawodnicy z grupy „A” i „B” muszą zjawić się o 7:00 (1h przed swoim 1 meczem tak samo się ma sprawa do grup „C” i „D”
 
——————————————————————————————
▶Grupa A Start 1 Tury 8:00
 
A1 Vs A2
A3 Vs A4
 
▶Grupa A Start 2 Tury 9:15
 
A1 Vs A3
A2 Vs A4
 
▶Grupa A Start 3 Tury 10:30
 
A1 Vs A4
A3 Vs A2
 
——————————————————————————————
 
▶Grupa B Start 1 Tury 8:00
 
B1 Vs B2
B3 Vs B4
 
▶Grupa B Start 2 Tury 9:15
 
B1 Vs B3
B2 Vs B4
 
▶Grupa B Start 3 Tury 10:30
B1 Vs B4
B3 Vs B2
——————————————————————————————
 
▶Grupa C Start 1 Tury 12:00
 
C1 Vs C2
C3 Vs C4
 
▶Grupa C Start 2 Tury 13:00
 
C1 Vs C3
C2 Vs C4
 
▶Grupa C Start 3 Tury 14:00
C1 Vs C4
C3 Vs C2
 
——————————————————————————————
▶Grupa D Start 1 Tury 12:00
 
D1 Vs D2
D3 Vs D4
 
▶Grupa D Start 2 Tury 13:00
 
D1 Vs D3
D2 Vs D4
 
▶Grupa D Start 3 Tury 14:00
D1 Vs D4
D3 Vs D2
 —
▶Ćwierćfinały 1:  15:30
 
TBA Vs. TBA
▶Ćwierćfinały 2:  15:30
 
TBA Vs. TBA
▶Ćwierćfinały 3:  15:30
 
TBA Vs. TBA
▶Ćwierćfinały 4:  15:30
 
TBA Vs. TBA
~Koniec 19:00
 
——————————————————————————————

 

DZIEŃ 2:

2⃣5⃣ Listopad (Sobota) 2017r.- Sobota 

Kontynuacja:
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
 
Zawodnicy mają zjawić się o 7:00 minimum 1h przed swoim 1 meczem
 
—————————————————————————————– 
▶Półfinał 1: 8:00
 
TBA Vs. TBA
▶Półfinał 2: 11:00
 
TBA Vs. TBA
—————————————————————————————–
▶Mecz o 3 Miejsce 14:00
 
TBA Vs. TBA
 
Koniec ~19:00
 
▶Finał 16:30
 
TBA Vs. TBA
 
 ~Zakończenie  19:00 
——————————————————————————————
 

Your email is never published nor shared.