LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie Siemianowice Śląskie

❗❗❗ Zapraszamy na SUPER GAME e-sport Siemanowice Śląskie  ❗❗❗
NTT SYSTEM QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
–2⃣7⃣—–2⃣8⃣——–2⃣9⃣—– Października–2017r.
-Piątek—-Sobota—–Niedziela———–
Przez 3 dni impreza dostępna dla odwiedzających
od ⏰ 8:00-21:00⏰
⭐⭐⭐Miejsce Imprezy⭐⭐⭐:

 

❗❗❗Zapisy ❗❗❗

 

⭐⭐⭐:LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie⭐⭐⭐:


1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego:
https://goo.gl/forms/orLQUgqbnjoQxZh43

 

2. Wypełnienie zgłoszenia potwierdzającego autentyczność szkoły:
Formularz do który należy po zapisaniu wysłać skanem na vexteriam@gmail.com
  jak i orginał przynieść na imprezę.
https://docs.google.com/document/d/1b8b0nl8GkLL7zRNPjKpBkdtNjhDw3LSHpL6KeLfiI1A/edit?usp=sharing

 

Zapisane Szkoły: 
1 Technikum nr 4 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Bytomiu – Elektronik
2 zsp nr 6 im m kopernika w rudzie śląskiej
3 ZS Cogito
4 Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Władysława Sikorskiego
5 Zespół szkół poligraficzno-mechanicznych nr 18
 6  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących „MERITUM”
 7  PZS Bieruń
 8  SMS CHORZÓW
 9  Technikum Informatyczne ZDZ Wadowice
 10
 11
 12
 13
 14
 15
 16

 ⭐⭐⭐ Zapisy FIFA – 1 vs 1 ⭐⭐⭐

https://goo.gl/forms/ODNQ6uSE9wfDfxRs1
 
 ⭐⭐⭐ Zapisy CS: GO – 1 vs 1 ⭐⭐⭐
https://goo.gl/forms/ACBzw9qYtkKqjfCu2
b) Lan dla szkół 16 miejsc ( DARMOWE ZAPISY) 
(LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie)
Fifa ( DARMOWE ZAPISY) 

Start: 12:00  do 18:00
27.10.2017r.

Start: 12:00 do 18:00
28.10.2017r.

Start: 12:00 do 18:00
29.10.2017r.

CS:GO 1Vs1
Start: 12:00  do 18:00
27.10.2017r.Start:12:00 do 18:00
28.10.2017r
 
Start: 12:00 do 18:00
29.10.2017r
——————————————————————————————
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Regulamin i informacje http://sgesport.com/mpswes/
 
 
2⃣7⃣–2⃣8⃣Października – Piątek/Sobota – LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Impreza dla szkół ponadgimanzjalnych
2⃣8⃣–2⃣9⃣Października—Sobota/Niedziela – NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
Impreza dla wszystkich 😉
 
 Harmonogram Imprezy:

DZIEŃ 1:

2⃣7⃣ Październik 2017r. Piątek STREFA „A”

Start:
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Piątek Godzina 8:00 STREFA A
 
 
16 Drużyn
Grupa A,B,C,D
Zawodnicy mają zjawić się o 7:20 w celu weryfikacji (z grupy A; zawodnicy innych grup – 1h przed pierwszym ich meczem)
 
——————————————————————————————
▶Grupa A Start 1 Tury 8:00
 
A1 Vs A2
A3 Vs A4
 
▶Grupa A Start 2 Tury 9:15
 
A1 Vs A3
A2 Vs A4
 
▶Grupa A Start 3 Tury 10:30
 
A1 Vs A4
A3 Vs A2
 
——————————————————————————————
 
▶Grupa B Start 1 Tury 8:00
 
B1 Vs B2
B3 Vs B4
 
▶Grupa B Start 2 Tury 9:15
 
B1 Vs B3
B2 Vs B4
 
▶Grupa B Start 3 Tury 10:30
B1 Vs B4
B3 Vs B2
——————————————————————————————
▶ Grupa C jak i D Podpinają się i rozgrzewają 11:00 
 
▶Grupa C Start 1 Tury 14:00
 
C1 Vs C2
C3 Vs C4
 
▶Grupa C Start 2 Tury 15:00
 
C1 Vs C3
C2 Vs C4
 
▶Grupa C Start 3 Tury 15:00
C1 Vs C4
C3 Vs C2
 
——————————————————————————————
▶Grupa D Start 1 Tury 14:00
 
D1 Vs D2
D3 Vs D4
 
▶Grupa D Start 2 Tury 15:00
 
D1 Vs D3
D2 Vs D4
 
▶Grupa D Start 3 Tury 16:00
D1 Vs D4
D3 Vs D2
 
Koniec ~17:00
 
——————————————————————————————

 

DZIEŃ 2:

2⃣8⃣ Październik 2017r.- Sobota STREFA „A”

Kontynuacja:
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
 
Zawodnicy mają zjawić się o 7:20 w celu weryfikacji (zawodnicy którzy mają pierwszy mecz reszta – 1h przed pierwszym ich meczem)
 
▶Ćwierćfinały 1:  8:00
 
TBA vs TBA
▶Ćwierćfinały 2:  8:00
 
TBA vs TBA
—————————————————————————————– 
▶Półfinał 1: 14:00
 
TBA vs TBA
▶Półfinał 2: 14:00
 
TBA vs TBA
—————————————————————————————–
 
▶Finał 16:30
 
TBA vs TBA
 
▶Mecz o 3 Miejsce 16:30
 
TBA vs TBA
 
Koniec ~19:00
 

You must be logged in to post a comment.