LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie ŚWIDNIK 29.09-01.10.2017r.

❗❗❗ Zapraszamy na SUPER GAME e-sport ❗❗❗
❗❗❗ Rozpoczęcie sezonu 2017/208
Impreza w Świdniku odbywa się pod honorowym patronatem Wicestarosty Waldemara Białowąsa
i impreza odbędzie się dzięki jego staraniom, zainteresowany jest promocją e-sportu .❗❗❗
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Impreza odbywa się w dniach 29.09-01.10.2017r.
od ⏰ 8:00-21:00⏰
Szkolne zawody trwają tylko 2 dni 29-30 Września.
2⃣9⃣- – Piątek – LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Impreza dla szkół ponadgimanzjalnych
⭐⭐⭐Miejsce Imprezy⭐⭐⭐:
21-040 Świdnik ul. Okulickiego 13
I LO im. W. Broniewskiego 21-040 Świdnik ul. Okulickiego 13
Zespół Szkół Nr 1 im. CK Norwida w Świdniku
 

❗❗❗Zapisy ❗❗❗

 

⭐⭐⭐:LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie⭐⭐⭐:
1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego:
https://goo.gl/forms/AOad8boii7CvBbYH3

2. Wypełnienie zgłoszenia potwierdzającego autentyczność szkoły:
Formularz do który należy po zapisaniu wysłać skanem na vexteriam@gmail.com jak i orginał przynieść na imprezę.
LINK

 

Zapisane Szkoły:

1. Szkoła numer 4 imienia Jana Pawła II w Paradyżu
2. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego 2
3. Zespół szkół nr. 5 w EŁKU x
4. Technikum LIDER w Lublinie
5.I LO im. W. Broniewskiego
6. Zespół Szkół Nr 1 im. CK Norwida w Świdniku
7. Zespół Szkół nr3 w Kraśniku
8. Technikum w Bełżycach

Grupy na LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sprocie

Grupa „A”

1. I LO im. W. Broniewskiego 
2. Technikum w Bełżycach
3. Technikum LIDER w Lublinie
4. Zespół szkół nr. 5 w EŁKU

Grupa „B”

1. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego
2. Szkoła numer 4 imienia Jana Pawła II w Paradyżu
3. Zespół Szkół nr3 w Kraśniku
4. Zespół Szkół Nr 1 im. CK Norwida w Świdniku

http://sges.challonge.com/pl/swidnik

❗❗❗Gry: ❗❗❗

Counter Strike Global Offensive

——————————————————————————————
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Regulamin i informacje http://sgesport.com/mpswes/
 
 Harmonogram Imprezy:

DZIEŃ 1:

2⃣9⃣ Września 2017r. Piątek STREFA „A”

Start:
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Piątek Godzina 8:00 STREFA A
 
 
16 Drużyn
Grupa A,B,C,D
Zawodnicy mają zjawić się o 7:20 w celu weryfikacji (z grupy A; zawodnicy innych grup – 1h przed pierwszym ich meczem)
 
——————————————————————————————
▶Grupa A Start 1 Tury 8:00
 
A1 Vs A2
A3 Vs A4
 
▶Grupa A Start 2 Tury 9:15
 
A1 Vs A3
A2 Vs A4
 
▶Grupa A Start 3 Tury 10:30
 
A1 Vs A4
A3 Vs A2
 
——————————————————————————————
 
▶Grupa B Start 1 Tury 8:00
 
B1 Vs B2
B3 Vs B4
 
▶Grupa B Start 2 Tury 9:15
 
B1 Vs B3
B2 Vs B4
 
▶Grupa B Start 3 Tury 10:30
B1 Vs B4
B3 Vs B2
——————————————————————————————
 
▶Półfinał  12:00
 
TBA Vs TBA
TBA Vs TBA 
 
——————————————————————————————
▶ Finał 15:00
 
TBA  Vs TBA 
 
▶Mecz o 3 miejsce 15:00
 
Koniec ~18:00 Rozdanie nagród 
 
——————————————————————————————

 

 

You must be logged in to post a comment.