LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie Turek

 

16 Marca (Piątek) 2018r. Piątek 

Start:

LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie Turek

Adres Imprezy:
Hala Widowiskowo-Sportowa w Turku, ul. Parkowa 3, 62-700 Turek

Ilość miejsc: 16

Zapisy: 

1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego:
>>>LINK <<<

2. Wypełnienie zgłoszenia potwierdzającego autentyczność szkoły:
Formularz do który należy po zapisaniu wysłać skanem na vexteriam@gmail.com  jak i orginał przynieść na imprezę.
>>>Link<<<

 

Zapisane Szkoły: 
1.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Inowrocławiu
2.ZSZ Lubliniec
3.ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE
4.ZS im. Jana Kasprowicza w Sztumie
5.I LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim
6.ZSP CKU Przygodzice
7.Zespół Szkół Niepublicznych w Janowcu Wielkopolskim
8. Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika
9.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim
10.Zespół Szkół nr 4 w Kutnie-Azorach
11.Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego w Turku
12.Zespołu Szkół Ekonomiczno – Odzieżowych w Gnieźnie
13.Zespół Szkół Elektrycznych NR 2 W KRAKOWIE
14.TBA1
15.TBA2
16.TBA3

 



HARMONOGRAM :


DZIEŃ 1:
16 Marca (Piątek) 2018r. 

16 Drużyn
Grupa A,B,C,D
Zawodnicy z grupy „A” i „B” muszą zjawić się o 7:00 (1h przed swoim 1 meczem tak samo się ma sprawa do grup „C” i „D”
 

▶ Grupa A Start 1 Tury 8:00
 
A1 Vs. A2
A3 Vs. A4
 
▶ Grupa A Start 2 Tury 9:15
 
A1 Vs. A3
A2 Vs. A4
 
▶ Grupa A Start 3 Tury 10:30
 
A1 Vs. A4
A3 Vs. A2
 

 
▶ Grupa B Start 1 Tury 8:00
 
B1 Vs. B2
B3 Vs. B4
 
▶ Grupa B Start 2 Tury 9:15
 
B1 Vs. B3
B2 Vs. B4
 
▶ Grupa B Start 3 Tury 10:30
B1 Vs. B4
B3 Vs. B2

 
▶ Grupa C Start 1 Tury 12:00
 
C1 Vs. C2
C3 Vs. C4
 
▶ Grupa C Start 2 Tury 13:00
 
C1 Vs. C3
C2 Vs. C4
 
▶ Grupa C Start 3 Tury 14:00
C1 Vs. C4
C3 Vs. C2
 

▶ Grupa D Start 1 Tury 12:00
 
D1 Vs. D2
D3 Vs. D4
 
▶ Grupa D Start 2 Tury 13:00
 
D1 Vs. D3
D2 Vs. D4
 
▶ Grupa D Start 3 Tury 14:00
D1 Vs. D4
D3 Vs. D2

▶ Ćwierćfinały 1:  15:30
 
TBA Vs. TBA
▶ Ćwierćfinały 2:  15:30
 
TBA Vs. TBA
▶ Ćwierćfinały 3:  15:30
 
TBA Vs. TBA
▶ Ćwierćfinały 4:  15:30
 
TBA Vs. TBA
~Koniec 19:00
 

DZIEŃ 2:
17 Marca (Sobota) 2018r. 


▶ Półfinał 1: 9:00
 
TBA Vs. TBA
▶ Półfinał 2: 11:30
 
TBA Vs. TBA

▶ Mecz o 3 Miejsce 14:00
 
TBA Vs. TBA
 
▶ Finał 16:30
 
TBA Vs. TBA
 ~ Zakończenie  19:00