Najwyżej położony Lan w Polsce! Białka Tatrzańska

Kurort znany w większości z zimowej atmosfery i dobrej zabawy podczas jazdy na nartach, stał się na moment ośrodkiem, który zaoferował nam najwyższe e-sportowe emocje w Polsce! Więcej na temat tej imprezy dowiesz się poniżej!

Piękne widoki i górskie powietrze

Białka Tatrzańska przez 3 dni gościła jedną z ciekawiej zorganizowanych imprez w Polsce, ambitnie zorganizowane turnieje oraz ciekawe podejście do miejsca, w którym odbyła się całość imprezy. Poniżej znajduję się film promocyjny, który jeszcze przed imprezą rozpalał naszą wyobraźnię.

Miejsce

Zlokalizowana na szczycie Kotelnicy karczma z tarasem widokowym dostarczyła niezapomnianych wrażeń nie tylko smakowych, ale i estetycznych. Położona jest na wysokości 917m n.p.m. a z jej tarasu podziwiać można panoramę niemal całych Tatr, Gorców i Pienin.

Imprezę, która była podzielona na dwie strefy odwiedziło kilka tysięcy osób. Jedna ze stref znajdowała się na szczycie Kotelnicy natomiast druga w Hotelu Bania, przy której były organizowane koncerty w tych dniach. Trasmisja live z imprezy była śledzona przez kilkaset osób przez 3 dni imprezy. Turnieje Counter-Strike: Global Offensive jak i Hearthstone odwiedziły gwiazdy rangi światowej.

Opinie odwiedzających

 

O tej imprezie wszyscy mówili zachwytem bo dotychczas czegoś takiego nie było:

 

W życiu miałem okazję odwiedzić kilkadziesiąt, jeśli nie ponad sto, turniejów lanowych. Odbywały się one w galeriach handlowych, małych kafejkach, szkołach czy wielkich halach sportowych. Dojazd do nich był tradycyjny – można było skorzystać z komunikacji miejskiej lub po prostu dotrzeć tam samochodem. W Białce Tatrzańskiej jest inaczej. Dojazd na NTT System Quersus Super Game E-sport jest możliwy tylko w jeden sposób – koleją linową.

 

 

Szczegóły turniejów

Poniżej znajduję się drabinka z turnieju Counter-Strike: Global Offensive!

1 miejsce – WE CAN MORE

 

Artur ‚nejk’ Nakielny
Wiktor ‚mapet’ Stachel
Mateusz ‚xenonq’ Bosak
Marcin ‚ATSON’ Gnutek
Grzegorz ‚aeronix’ Hawajski

 

2 miejsce – RakRonk

 

Nataniel „other” Fijołek
Grzegorz „grisza” Chudzik
Arek „Smile” Szczotka
Kamil „mefek” Błachut
Dominik „leśnik” Hura

Podsumowanie

Całość imprezy nie może zostać podsumowana przez nas żadnymi słowami… Było po prostu bosko! Filmy poniżej z pewnością wystarczą abyście mogli wczuć się w to jak wyglądała całość tego wydarzenia.

 

 

 

Źródła:

Your email is never published nor shared.