NTT System Puchar Polski w E-Sporcie Krzeszowice Informacje

❗❗❗ Zapraszamy na SUPER GAME e-sport Krzeszowice ❗❗❗
NTT SYSTEM QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
–2⃣0⃣—–2⃣1⃣——–2⃣2⃣—– Października–2017r.
-Piątek—-Sobota—–Niedziela———–
Przez 3 dni impreza dostępna dla odwiedzających
od ⏰ 8:00-21:00⏰
⭐⭐⭐Miejsce Imprezy⭐⭐⭐:
Szkoła Podstawowa nr 1 im . Adama Mickiewicza ul. Długa 22 Krzeszowice
 

❗❗❗Zapisy ❗❗❗

 
⭐⭐⭐:NTT SYSTEM QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE⭐⭐⭐:
 
Formularz zgłoszeniowy który upoważnia do grania meczy eliminacyjnych na Faceit jak i zaproszeń na turniej 
❗❗❗Gry: ❗❗❗

Counter Strike Global Offensive

 

 

Osoby które znajdą się w 16 offline mają czas po 42h wpłaty wpisowego
– 16 miejsc
Wpisowe 250 zł ( Wpisowe jest obowiązuje wszystkich cała pula wpisowego ląduje dla TOP1)
Formularz  zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/SuOBizXzDZiSvNIm1
Wpisowe należy wpłać na konto bankowe nr konta: 26 1240 5136 1111 0010 6577 6950
W tytule wpisać nazwę drużyny.
Odbiorca: IZABELA KUSPER

TOP 16 Offline

 

Lan dla wszystkich 16 miejsc (Wpisowe obowiązkowe dla wszystkich  250zł od Team całe wpisowe ląduje dla TOP 1)
(NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie)
Zaproszeni bez eliminacji:
1. TEAM EXCEED Slot za TOP1 Świdnik  Zapłacone 
2.  The Legion Slot za TOP2 Świdnik  Zapłacone
3.  Snavious  Dzika karta  Zapłacone
4.  STONERS   Zaproszono  Zapłacone
5.   Last Rites  Zaproszono  Zapłacone
6.  Amazonki  Zaproszono   Zapłacone
7.  Clown Fiesta  Zaproszono  Zapłacone
8.  Ekipa Ptycha  Zaproszono   Zapłacone
Miejsca z Eliminacji:
 
9.  Invicta Gaming Slot za 1 turę eliminacji  Zapłacone
10.  Venom G  Slot za 2 turę eliminacji  Zapłacone
11.  E-Spire/H3X-GAMING  Slot za 3 turę eliminacji  Zapłacone
12.  Vistula  Slot za 4 turę eliminacji   Zapłacone
13.  offlineX  Slot za 5 turę eliminacji   Zapłacone
14.  3earS  Slot za 6 turę eliminacji  Zapłacone
15. TEAMhiki  Slot za 7 turę eliminacji  Zapłacone
16. mizeria zdzisława  Slot za 8 turę eliminacji  Zapłacone

Eliminacje Online:

Tura 1 Zakończona

– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
https://www.faceit.com/pl/csgo/tournament/259b45ac-e7d0-4fa1-b66a-f24c51db2bfa
24 Września 2017, 20:00
Wygrywa  Invicta Gaming
——————————————————————————————
Tura 2 Zakończona
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
https://www.faceit.com/pl/csgo/tournament/b385f9c1-0387-437a-ac1a-057159d01880

27 Września 2017, 19:45:00
Wygrywa VenomG

——————————————————————————————

Tura 3 Zakończona
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
https://www.faceit.com/pl/csgo/tournament/66e86389-df93-46a7-b6e4-f371f25a3121
28 Września 2017, 20:00:00
Wygrywa E-Spire
——————————————————————————————
Tura 4  Zakończona
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
02 Października 2017, 19:45:00
Wygrywa Vistula
——————————————————————————————
Tura 5 Zakończona
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
03 Października 2017, 20:00:00
Wygrywa: offlineX
——————————————————————————————
Tura 6 Zakończona
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
04 Października 2017, 20:00:00
Wygrywa: 3earS
——————————————————————————————
Tura 7 Zakończona
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
05 Października 2017, 20:00:00
Wygrywa: TEAMhiki 
——————————————————————————————
Tura 8 Zakończona
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
06 Października 2017, 20:00:00
Wygrywa: INVIRED
——————————————————————————————
NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie Regulamin i informacje http://sgesport.com/ppwes/
 
2⃣1⃣–2⃣2⃣ Października—Sobota/Niedziela – NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
Impreza dla wszystkich 😉
 
NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie Regulamin i informacje 
 
NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie Top 8 wcześniejszej edycji dostaje slota kolejne top 8 jest wyłonione podczas eliminacji online
 
 Harmonogram Imprezy:

2⃣1⃣ Październik 2107r.- Sobota STREFA „B”

 
16 Drużyn
Grupa A,B,C,D
Zawodnicy mają zjawić się o 7:20 w celu weryfikacji (z grupy A; zawodnicy innych grup – 1h przed pierwszym ich meczem)
 
——————————————————————————————
▶Grupa A Start 1 Tury 8:00
 
A1 Vs A2
A3 Vs A4
 
▶Grupa A Start 2 Tury 9:15
 
A1 Vs A3
A2 Vs A4
 
▶Grupa A Start 3 Tury 10:30
 
A1 Vs A4
A3 Vs A2
 
—————————————————————————————–
 
▶Grupa B Start 1 Tury 11:40
 
B1 Vs B2
B3 Vs B4
 
▶Grupa B Start 2 Tury 12:50
 
B1 Vs B3
B2 Vs B4
 
▶Grupa B Start 3 Tury 14:00
B1 Vs B4
B3 Vs B2
——————————————————————————————
 
▶Grupa C Start 1 Tury 15:15
 
C1 Vs C2
C3 Vs C4
 
▶Grupa C Start 2 Tury 16:20
 
C1 Vs C3
C2 Vs C4
 
▶Grupa C Start 3 Tury 17:30
C1 Vs C4
C3 Vs C2
 
——————————————————————————————
 
▶Grupa D Start 1 Tury 18:40
 
D1 Vs D2
D3 Vs D4
 
▶Grupa D Start 2 Tury 19:50
 
D1 Vs D3
D2 Vs D4
 
▶Grupa D Start 3 Tury 21:00
D1 Vs D4
D3 Vs D2
 
Koniec ~22:00
 
——————————————————————————————

DZIEŃ 3:

2⃣2⃣-Października 2017r. Niedziela STREFA „B”

Kontynuacja NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
Zawodnicy mają się zjawić o 7:20 w celu weryfikacji (zawodnicy którzy mają pierwszy mecz reszta 1h przed pierwszym ich meczem)
 
 
▶Ćwierćfinały 1:  8:00
 
TBA vs TBA
▶Ćwierćfinały 2:  8:00
 
TBA vs TBA
—————————————————————————————– 
▶Półfinał 1: 14:00
 
TBA vs TBA
▶Półfinał 2: 14:00
 
TBA vs TBA
—————————————————————————————–
 
▶Finał 16:30
 
TBA vs TBA
 
▶Mecz o 3 Miejsce 16:30
 
TBA vs TBA
 
Koniec ~19:00
——————————————————————————————
 

You must be logged in to post a comment.