NTT System Puchar Polski w E-Sporcie Świdnik

29 WRZEŚNIA 08:00 – 1 PAŹDZIERNIKA 21:30

NTT SYSTEM QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE
3⃣0⃣—-Września –0⃣1⃣—– Października–2017r.
Sobota—————  Niedziela———–
Przez 3 dni impreza dostępna dla odwiedzających
od ⏰ 8:00-21:00⏰
⭐⭐⭐Miejsce Imprezy⭐⭐⭐:
21-040 Świdnik ul. Okulickiego 13
I LO im. W. Broniewskiego 21-040 Świdnik ul. Okulickiego 13
Zespół Szkół Nr 1 im. CK Norwida w Świdniku
 

❗❗❗Zapisy ❗❗❗

Formularz zgłoszeniowy:

 Counter Strike Global Offensive/ 5 Vs. 5

Osoby które znajdą się w 16 offline mają czas po 42h wpłaty wpisowego
– 16 miejsc
Wpisowe 250 zł ( Wpisowe jest obowiązuje wszystkich cała pula wpisowego ląduje dla TOP1
Formularz  zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/hYD2gYIx8nq68UKL2
Wpisowe należy wpłać na konto bankowe nr konta: 26 1240 5136 1111 0010 6577 6950
W tytule wpisać nazwę drużyny.
Odbiorca: IZABELA KUSPER
TOP 16 Offline
Czas przelewu do czwartku do 20:00Całość wpisowego ląduje dla TOP 1 😉
Sloty przyznane przez Sgesport
Nazwa Zespołu 
1.  zaUBER  Zapłacone  
2.  Vex.eSport   Zapłacone
3.  THE LEGION  Zapłacone
4.  Likwidacja  Zapłacone  
5.  Team Exceed   Zapłacone  
6.  AMAZONKI  Zapłacone
7.
Invicta Gaming
 Zapłacone
8.  krokiety  Zapłacone  

Sloty z Eliminacji

9. labamba   Zapłacone    
10.  HOMiES  Zapłacone   
11.  Team Gensis   Zapłacone 
12.  newbies  Zapłacone
13.  W3 SPORT   Zapłacone
14. Venom Gaming e-Sport  Zapłacone
15.  Electric Monkeys  Zapłacone
16. SZTOS  Zapłacone

Eliminacje Online:

Tura 1: https://www.faceit.com/pl/csgo/tournament/eb58e648-1265-4881-bcf8-771635490511
Top 1 dostaje się do top16 offline

Tura 2: https://www.faceit.com/pl/csgo/tournament/108175d9-e817-4a55-99fa-9c838f5147a0
Top 2 dostaje się do top16 offline 

Tura 3: https://www.faceit.com/pl/csgo/tournament/bc5d2449-46be-4201-a7f7-ba29a43a0a54
Top 2 dostaje się do top16 offline 

Tura 4 https://www.faceit.com/pl/csgo/tournament/399bdeeb-86bf-4b5f-9fb0-2ec23e7fd44e
Top 2 dostaje się do top16 offline

 

 

Counter Strike Global Offensive/ 5 Vs. 5
Nagrody:
Top1: 4000 zł
Top2: Nagrody rzeczowe
TOP3: Nagrody rzeczowe
Harmonogram Imprezy:
 
Start:
NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie

3⃣0⃣ WRZEŚNIA 2107R.- SOBOTA STREFA „B”

 
16 Drużyn
Grupa A,B,C,D
Zawodnicy mają zjawić się o 7:20 w celu weryfikacji (z grupy A; zawodnicy innych grup – 1h przed pierwszym ich meczem)
 
——————————————————————————————
▶Grupa A Start 1 Tury 8:00
 
A1 Vs A2
A3 Vs A4
 
▶Grupa A Start 2 Tury 9:15
 
A1 Vs A3
A2 Vs A4
 
▶Grupa A Start 3 Tury 10:30
 
A1 Vs A4
A3 Vs A2
 
—————————————————————————————–
 
▶Grupa B Start 1 Tury 11:40
 
B1 Vs B2
B3 Vs B4
 
▶Grupa B Start 2 Tury 12:50
 
B1 Vs B3
B2 Vs B4
 
▶Grupa B Start 3 Tury 14:00
B1 Vs B4
B3 Vs B2
——————————————————————————————
 
▶Grupa C Start 1 Tury 15:15
 
C1 Vs C2
C3 Vs C4
 
▶Grupa C Start 2 Tury 16:20
 
C1 Vs C3
C2 Vs C4
 
▶Grupa C Start 3 Tury 17:30
C1 Vs C4
C3 Vs C2
 
——————————————————————————————
 
▶Grupa D Start 1 Tury 18:40
 
D1 Vs D2
D3 Vs D4
 
▶Grupa D Start 2 Tury 19:50
 
D1 Vs D3
D2 Vs D4
 
▶Grupa D Start 3 Tury 21:00
D1 Vs D4
D3 Vs D2
 
Koniec ~22:00
 
——————————————————————————————

DZIEŃ 3:

 0⃣1⃣-PAŹDZIERNIKA 2017R.   NIEDZIELA STREFA „B”

Kontynuacja NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
Zawodnicy mają się zjawić o 7:20 w celu weryfikacji (zawodnicy którzy mają pierwszy mecz reszta 1h przed pierwszym ich meczem)
 
 
▶Ćwierćfinały 1:  8:00
 
TBA vs TBA
▶Ćwierćfinały 2:  8:00
 
TBA vs TBA
—————————————————————————————– 
▶Półfinał 1: 14:00
 
TBA vs TBA
▶Półfinał 2: 14:00
 
TBA vs TBA
—————————————————————————————–
 
▶Finał 16:30
 
TBA vs TBA
 
▶Mecz o 3 Miejsce 16:30
 
TBA vs TBA
 
Koniec ~19:00
——————————————————————————————
 

You must be logged in to post a comment.