LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie / NTT System Quersus Puchar Polski w E-Spocie Kęty Plan Imprezy

 

 

 

 

1.Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Chorzowie
2.ZSTiO MERITUM
3.Zespół Szkół nr 3 w Wadowicach im. ks. prof. Józefa Tischnera
4.ZSLiT
5.Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce
6.ZDZ Kęty
7.ZSTE Skawina
8.I Liceum Ogólno kształcące im. Jarosława Dąbrowskiego
8.Zespół Szkół im. Antoniego Kocjana nr 3 w Olkuszu
10.Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach
11.Zespoł Szkół nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Andrychowie
12.Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika w Kętach
13.Zespół Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie
14.Powiatowy Zespół Nr 3 STiO w Oświęcimiu
15.Powiatowy Zespół nr 9 Szkół im. Marii Dąbrowskiej w Kętach
 16.TBA

 

 

Group A

RangaUczestnik
1Zespoł Szkół nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Andrychowie
2ZDZ Kęty
3ZSTE Skawina
4TBA
  • Group B
RangaUczestnik
1Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Chorzowie
2Zespół Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie
3Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce
4Zespół Szkół im. Antoniego Kocjana nr 3 w Olkuszu
  • Group C
RangaUczestnik
1ZSTiO MERITUM
2Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika w Kętach
3Powiatowy Zespół nr 9 Szkół im. Marii Dąbrowskiej w Kętach
4I Liceum Ogólno kształcące im. Jarosława Dąbrowskiego
  • Group D
RangaUczestnik
1ZSLiT
2Zespół Szkół nr 3 w Wadowicach im. ks. prof. Józefa Tischnera
3Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach
4Powiatowy Zespół Nr 3 STiO w Oświęcimiu

20 PC Strefa A LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie 
10 PC Strefa C ( Scena główna)

Harmonogram Imprezy:

Start LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
DZIEŃ 1 imprezy: 10 Marca Piątek Godzina 8:00 STREFA „A” LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie 

16 Drużyn
Grupa A,B,C,D
Zawodnicy mają zjawić się o 7:20 w celu weryfikacji (z grupy A; zawodnicy innych grup – 1h przed pierwszym ich meczem)

————————–————————–————————–————————–————————–——————-
Grupa A Start 1 Tury 8:00

Zespoł Szkół nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Andrychowie Vs. TBA
ZDZ Kęty Vs. ZSTE Skawina

Grupa A Start 2 Tury 9:15

ZSTE Skawina Vs. Zespoł Szkół nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Andrychowie
ZDZ Kęty Vs. TBA

Grupa A Start 3 Tury 10:30

Zespoł Szkół nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Andrychowie Vs. ZDZ Kęty
ZSTE Skawina Vs. TBA

————————–————————–————————–————————–————————–——————–

Grupa B Start 1 Tury 11:40

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Chorzowie Vs Zespół Szkół im. Antoniego Kocjana nr 3 w Olkuszu
Zespół Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie Vs Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce

Grupa B Start 2 Tury 12:50

Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce Vs Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Chorzowie
Zespół Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie Vs Zespół Szkół im. Antoniego Kocjana nr 3 w Olkuszu

Grupa B Start 3 Tury 14:00

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Chorzowie Vs Zespół Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce Vs Zespół Szkół im. Antoniego Kocjana nr 3 w Olkuszu
————————–————————–————————–————————–————————–——————–

Grupa C Start 1 Tury 15:15

ZSTiO MERITUM Vs I Liceum Ogólno kształcące im. Jarosława Dąbrowskiego
Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika w Kętach Vs Powiatowy Zespół nr 9 Szkół im. Marii Dąbrowskiej w Kętach

Grupa C Start 2 Tury 16:20

Powiatowy Zespół nr 9 Szkół im. Marii Dąbrowskiej w Kętach Vs ZSTiO MERITUM
Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika w Kętach Vs I Liceum Ogólno kształcące im. Jarosława Dąbrowskiego

Grupa C Start 3 Tury 17:30

ZSTiO MERITUM Vs Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika w Kętach
Powiatowy Zespół nr 9 Szkół im. Marii Dąbrowskiej w Kętach Vs I Liceum Ogólno kształcące im. Jarosława Dąbrowskiego

————————–————————–————————–————————–————————–——————–

Grupa D Start 1 Tury 18:30

ZSLiT Vs Powiatowy Zespół Nr 3 STiO w Oświęcimiu
Zespół Szkół nr 3 w Wadowicach im. ks. prof. Józefa Tischnera Vs Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach

Grupa D Start 2 Tury 19:40

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach Vs ZSLiT
Zespół Szkół nr 3 w Wadowicach im. ks. prof. Józefa Tischnera Vs Powiatowy Zespół Nr 3 STiO w Oświęcimiu

Grupa D Start 3 Tury 20:50

ZSLiT Vs Zespół Szkół nr 3 w Wadowicach im. ks. prof. Józefa Tischnera
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach Vs Powiatowy Zespół Nr 3 STiO w Oświęcimiu

Koniec ~22:00

————————–————————–————————–————————–————————–——————–

Kontynuacja LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
DZIEŃ 2: 11 Marca – Sobota STREFA „A” LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie 

Zawodnicy mają zjawić się o 7:20 w celu weryfikacji (zawodnicy którzy mają pierwszy mecz reszta – 1h przed pierwszym ich meczem)

Ćwierćfinały 1 Tura Start Start 8:00

TBA vs TBA

Ćwierćfinały 2 Tura Start Start 11:00

TBA vs TBA

Półfinały 14:00

TBA vs TBA

Mecz o 3 Miejsce 16:30

TBA vs TAB

————————–————————–————————–————————–————————–——————–

Kontynuacja LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
DZIEŃ 2: 11 Marca – Sobota STREFA C (SCENA)

Zawodnicy mają się zjawić o 7:20 w celu weryfikacji (zawodnicy którzy mają pierwszy mecz reszta 1h przed pierwszym ich meczem)

Ćwierćfinały 1 Tura Start Start 8:00

TBA vs TBA

Ćwierćfinały 2 Tura Start Start 11:00

TBA vs TAB

Półfinały 14:00

TBA vs TAB

Finał 16:30

TBA vs TBA

Koniec ~21:00

 

 

Zostały rozlosowane grupy na NTT System Quersus Puchar Polski w E-Spocie Kęty 10-12 Marca 2017r.

Zapowiada się ciekawie czołówka imprez Super Game E-Sport pojawi się w Kętach,
Nie będzie łatwo tak więc nie pozostaje nic innego, jak trenować.

Miejsce Imprezy: Miejsce: DOM Kultury Kętach, Ul. Żwirki i Wigury 2A
Data: 10-12 Marca 2017r

1.Adversa100PunktówSlot za TOP1 Nowy Targ
2.Łopur80PunktówSlot za TOP2 Nowy Targ
3.VexTeriam60PunktówSlot za TOP3 Nowy Targ
4.BlackRealityGaming36PunktówSlot za TOP7 Nowy Targ
5.Rak Ronk0PunktówSlot za TOP1 Rybnik
6.ADHD Gajmink 40PunktówSlot za TOP6 Nowy Targ
7.Tischnery 32PunktówSlot za TOP8 Nowy Targ
8.it’s no surprise 0PunktówSlot za wygranie eliminacji online 1z1
9.swirensSlot za wygranie eliminacji online.
10.eProblemSlot za wygranie eliminacji online.
11.VV5Slot za wygranie eliminacji online.
12.MixikSlot za wygranie eliminacji online.
13.KasacjaSlot za wygranie eliminacji online.
14.BAwSlot za wygranie eliminacji online.
15.Team FlashbackSlot za wygranie eliminacji online.
16.OnIinerSSlot za wygranie eliminacji online.
RangaUczestnikMatch W-L-TTBSet WinsSet TiesPtsHistoria Meczów
1swirens0 – 0 – 00000
2Team Flashback0 – 0 – 00000
3Kasacja0 – 0 – 00000
4VV50 – 0 – 00000

————————–————————–————————–————————–————————–——————–

RangaUczestnikMatch W-L-TTBSet WinsSet TiesPtsHistoria Meczów
1it’s no surprise0 – 0 – 00000
2Łopur0 – 0 – 00000
3Tischnery0 – 0 – 00000
4Rak Ronk0 – 0 – 00000

————————–————————–————————–————————–————————–——————–

RangaUczestnikMatch W-L-TTBSet WinsSet TiesPtsHistoria Meczów
1BAw0 – 0 – 00000
2BlackRealityGaming0 – 0 – 00000
3eProblem0 – 0 – 00000
4ADHD Gajmink0 – 0 – 00000

————————–————————–————————–————————–————————–——————–

RangaUczestnikMatch W-L-TTBSet WinsSet TiesPtsHistoria Meczów
1Adversa0 – 0 – 00000
2VexTeriam0 – 0 – 00000
3Mixik0 – 0 – 00000
4OnIinerS0 – 0 – 00000

Harmonogram Imprezy:

Start NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
DZIEŃ 2: 11 Marca – Sobota STREFA „B” NTT System Quersus Polska Puchar Polski w E-Sporcie

16 Drużyn
Grupa A,B,C,D
Zawodnicy mają zjawić się o 7:20 w celu weryfikacji (z grupy A; zawodnicy innych grup – 1h przed pierwszym ich meczem)

————————–————————–————————–————————–————————–——————–
Grupa A Start 1 Tury 8:00

A1 Vs A2
A3 Vs A4

Grupa A Start 2 Tury 9:15

A1 Vs A3
A2 Vs A4

Grupa A Start 3 Tury 10:30

A1 Vs A4
A3 Vs A2

————————–————————–————————–————————–————————–——————–

Grupa B Start 1 Tury 11:40

B1 Vs B2
B3 Vs B4

Grupa B Start 2 Tury 12:50

B1 Vs B3
B2 Vs B4

Grupa B Start 3 Tury 14:00
B1 Vs B4
B3 Vs B2
————————–————————–————————–————————–————————–——————–

Grupa C Start 1 Tury 15:15

C1 Vs C2
C3 Vs C4

Grupa C Start 2 Tury 16:20

C1 Vs C3
C2 Vs C4

Grupa C Start 3 Tury 17:30
C1 Vs C4
C3 Vs C2

————————–————————–————————–————————–————————–——————–

Grupa D Start 1 Tury 18:40

D1 Vs D2
D3 Vs D4

Grupa D Start 2 Tury 19:50

D1 Vs D3
D2 Vs D4

Grupa D Start 3 Tury 21:00
D1 Vs D4
D3 Vs D2

Koniec ~22:00

————————–————————–————————–————————–————————–——————–

Kontynuacja NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
DZIEŃ 3: 12 Marca – Niuedziela STREFA „B” NTT System Quersus Polska Puchar Polski w E-Sporcie

Zawodnicy mają się zjawić o 7:20 w celu weryfikacji (zawodnicy którzy mają pierwszy mecz reszta 1h przed pierwszym ich meczem)

Ćwierćfinały 1 Tura Start Start 8:00

TBA vs TAB

Ćwierćfinały 2 Tura Start Start 11:00

TBA vs TAB

Półfinały 14:00

TBA vs TAB

Mecz o 3 Miejsce 16:30

TBA vs TAB

Kontynuacja LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
DZIEŃ 2: 11 Marca – Sobota STREFA C (SCENA)

Zawodnicy mają się zjawić o 7:20 w celu weryfikacji (zawodnicy którzy mają pierwszy mecz reszta 1h przed pierwszym ich meczem)

Ćwierćfinały 1 Tura Start Start 8:00

TBA vs TBA

Ćwierćfinały 2 Tura Start Start 11:00

TBA vs TAB

Półfinały 14:00

TBA vs TAB

Finał 16:30

TBA vs TBA

Koniec ~21:00

Kontynuacja NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
DZIEŃ 2: 12 Marca – Sobota STREFA C (SCENA)

Zawodnicy mają się zjawić o 7:20 w celu weryfikacji (zawodnicy którzy mają pierwszy mecz reszta 1h przed pierwszym ich meczem)

Ćwierćfinały 1 Tura Start Start 8:00

TBA vs TBA

Ćwierćfinały 2 Tura Start Start 11:00

TBA vs TAB

Półfinały 14:00

TBA vs TAB

Finał 16:30

TBA vs TBA

Koniec ~21:00

Your email is never published nor shared.