NTT SYSTEM QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE KUTNO

❗❗❗ Zapraszamy na SUPER GAME e-sport Kutno  ❗❗❗
– NTT SYSTEM QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE
– LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
–0⃣1⃣ —–0⃣2⃣——–0⃣3⃣—– Grudnia–2017r.
-Piątek—-Sobota—–Niedziela———–
Przez 3 dni impreza dostępna dla odwiedzających
od ⏰ 8:00-21:00⏰
⭐⭐⭐Miejsce Imprezy⭐⭐⭐:

 Szkoła Podstawowa: Nr 9 im. Wł. Jagiełły w KutnieAdres: Władysława Jagiełly 6, 99-302 Kutno

 

❗❗❗Zapisy ❗❗❗

⭐⭐⭐:NTT SYSTEM QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE⭐⭐⭐:
 
Wpisowe 250 zł ( Wpisowe jest obowiązuje wszystkich cała pula wpisowego ląduje dla TOP1)
Wpisowe należy wpłać na konto bankowe nr konta: 26 1240 5136 1111 0010 6577 6950
W tytule wpisać nazwę drużyny.
Odbiorca: IZABELA KUSPER

Formularz zgłoszeniowy który upoważnia do grania meczy eliminacyjnych na Faceit jak i zaproszeń na turniej
Osoby podejmujące rozgrywki bez formularza zostaną zbanowane!

https://goo.gl/forms/4KtZT3WyuYlqdt6y1

 

1. Sylent Gaming Zaproszono
2. 31337 esports ZaproszonoZapłacono 
3. Phoenix HIRO Zaproszono
4.MIX Z PPLA  ZaproszonoZapłacono 
5.Vex.eSport ZaproszonoZapłacono 
6.Modelele Zaproszono
7. Ozorków.csgo ZaproszonoZapłacono 
8.SLAVFIRE ZaproszonoZapłacono

 Eliminacje:

9.GROMclan.pl Slot za 1 turę  eliminacjiZapłacono 
10.The Legion Lenovo Slot za 2 turę  eliminacji
11. EYEGAME_csgo (EGAME) Slot za 3 turę  eliminacjiZapłacono 
12. Kata e-Sports Slot za 4 turę  eliminacjiZapłacono 
13. 100zł Slot za 5 turę  eliminacjiZapłacono 
14. LUTA! Team Slot za 6 turę  eliminacji
15. Razem Ponad Kilo Slot za 7 turę  eliminacji
16. Team Exceed Slot za 8 turę  eliminacji

 

 

Grupa A

Vex.esport
LUTAI Team
GROMclan.pl
Valkiria Gaming
Grupa B

Sylent Gaming
MIX Z PPLA
Modelele
Kata e-Sports

Grupa C

31337 esport
Ozorków csgo
Razem Ponad Kilo
EYEGAME csgo

Grupa D

Team Exceed
Phoenix HIRO
The Legion Lenovo
SLAVFIRE

http://sges.challonge.com/pl/kutno2017#

Zyczymy powodzenia GL HF

 

 

 

Eliminacje Online:

Tura 1 Zamknięta

– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
https://www.faceit.com/pl/csgo/tournament/f58a17b3-8442-47a3-85a9-2b4f0e4834b0/
7 Listopad 2017, 20:00:00
Wygrywa: TEAMhiki
——————————————————————————————
Tura 2 Zamknięta
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
https://www.faceit.com/pl/csgo/tournament/1d14cca0-f216-4d8a-bff9-d0de6d319758/
8 Listopad 2017, 20:00:00
Wygrywa : TeamREGNO (REGNO)

——————————————————————————————

Tura 3 Zamknięta
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
9 Listopad 2017, 20:00:00
Wygrywa: EYEGAME_csgo (EGAME)
——————————————————————————————
Tura 4  Zamknięta
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
10 Listopad 2017, 20:00:00
Wygrywa: Wolf Gaming.Blue
——————————————————————————————
Tura 5 Zamknięta
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
11 Listopad 2017, 20:00:00
Wygrywa: Valkiria Gaming
——————————————————————————————
Tura 6 Zamknięta
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
12 Listopad 2017, 20:00:00
Wygrywa: LUTA! Team
——————————————————————————————
Tura 7 Zamknięta
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
13 Listopad 2017, 20:00:00
Wygrywa: Razem Ponad Kilo
——————————————————————————————
Tura 8 Zamknięta
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
14 Listopad 2017, 20:00:00
Wygrywa: Team Exceed

 

❗❗❗Gry: ❗❗❗

Counter Strike Global Offensive

Lan dla wszystkich 16 miejsc (Wpisowe obowiązuje wszystkich 250zł) 
(NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie)
Turniej indywidualny FIFA 18 ( DARMOWE ZAPISY) 

Tura 1:  Start: 12:00  do 18:00
1.12.2017r.

Tura 2:  Start: 12:00 do 18:00
2.12.2017r.

Finały:   Start: 12:00 do 18:00
3.12.2017r.

Tura 1 i Tura 2 to eliminacje gdzie wyłonimy najlepszą 8semkę w ostatni dzień rozgrywamy najlepszą 16stkę z dwóch dni wyłaniając finalistów.

Regulamin FIFA 18

Turniej indywidualny CS:GO 1 Vs 1
Tura 1: Start: 12:00  do 18:00
1.12.2017r.
Tura 2: Start:12:00 do 18:00
2.12.2017r
 
Finały:  Start: 12:00 do 18:00
3.12.2017r

 

——————————————————————————————
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Regulamin i informacje http://sgesport.com/mpswes/
NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
Regulamin i informacje http://sgesport.com/ppwes/
 
 
 
0⃣1⃣–0⃣2⃣ Grudnia- Piątek/Sobota – LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Impreza dla szkół ponadgimanzjalnych
0⃣2⃣– 0⃣3⃣ Grudnia —Sobota/Niedziela – NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
Impreza dla wszystkich 😉
 
 
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie Regulamin i informacje 
NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie Regulamin i informacje 
 
 
 
 Harmonogram Imprezy:
Start:
NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie

0⃣2⃣  Grudnia 2017r.- (Sobota)

 
16 Drużyn
Grupa A,B,C,D
Zawodnicy mają zjawić się o 7:00 Minimum 1h Przed swoim 1 meczem 
 
——————————————————————————————
▶Grupa A Start 1 Tury 8:00
 
A1 Vs A2
A3 Vs A4
 
▶Grupa A Start 2 Tury 9:15
 
A1 Vs A3
A2 Vs A4
 
▶Grupa A Start 3 Tury 10:30
 
A1 Vs A4
A3 Vs A2
 
—————————————————————————————–
 
▶Grupa B Start 1 Tury 8:00
 
B1 Vs B2
B3 Vs B4
 
▶Grupa B Start 2 Tury 9:15
 
B1 Vs B3
B2 Vs B4
 
▶Grupa B Start 3 Tury 10:30
B1 Vs B4
B3 Vs B2
——————————————————————————————
 
▶Grupa C Start 1 Tury 12:00
 
C1 Vs C2
C3 Vs C4
 
▶Grupa C Start 2 Tury 13:00
 
C1 Vs C3
C2 Vs C4
 
▶Grupa C Start 3 Tury 14:00
C1 Vs C4
C3 Vs C2
 
——————————————————————————————
 
▶Grupa D Start 1 Tury 12:00
 
D1 Vs D2
D3 Vs D4
 
▶Grupa D Start 2 Tury 13:00
 
D1 Vs D3
D2 Vs D4
 
▶Grupa D Start 3 Tury 14:00
D1 Vs D4
D3 Vs D2
 —
▶Ćwierćfinały 1:  15:30
 
TBA Vs. TBA
▶Ćwierćfinały 2:  15:30
 
TBA Vs. TBA
▶Ćwierćfinały 3:  15:30
 
TBA Vs. TBA
▶Ćwierćfinały 4:  15:30
 
TBA Vs. TBA
~Koniec 19:00
 
 
——————————————————————————————

DZIEŃ 3:

0⃣3⃣ -Grudnia 2017r. (Niedziela)

Kontynuacja NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
Zawodnicy mają się zjawić minimum 1h przed swoim meczem aby podpiąć się i rozgrzać. 
 
 
—————————————————————————————– 
▶Półfinał 1: 10:00
 
TBA Vs. TBA
▶Półfinał 2: 10:00
 
TBA Vs. TBA
—————————————————————————————–
▶Mecz o 3 Miejsce 13:00
 
TBA Vs. TBA
 
▶Finał 13:00
 
TBA Vs. TBA
 
 ~Zakończenie  16:00 
 

Your email is never published nor shared.