NTT SYSTEM QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE Oława

❗❗❗ Zapraszamy na SUPER GAME e-sport Oława  ❗❗❗
– NTT SYSTEM QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE
– LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
–2⃣4⃣—–2⃣5⃣——–2⃣6⃣—– Listopada–2017r.
-Piątek—-Sobota—–Niedziela———–
Przez 3 dni impreza dostępna dla odwiedzających
od ⏰ 8:00-21:00⏰
⭐⭐⭐Miejsce Imprezy⭐⭐⭐:
Oławskie Centrum Kultury Fizycznej
ul. Sportowa 1

❗❗❗Zapisy ❗❗❗

⭐⭐⭐:NTT SYSTEM QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE⭐⭐⭐:
– 16 miejsc
Wpisowe 250 zł ( Wpisowe jest obowiązuje wszystkich cała pula wpisowego ląduje dla TOP1)
Wpisowe należy wpłać na konto bankowe nr konta: 26 1240 5136 1111 0010 6577 6950
W tytule wpisać nazwę drużyny.
Odbiorca: IZABELA KUSPER
 

Formularz zgłoszeniowy który upoważnia do grania meczy eliminacyjnych na Faceit jak i zaproszeń na turniej
Osoby podejmujące rozgrywki bez formularza zostaną zbanowane!

 

 

1.  Phoenix HIRO Zaproszono
2.DeathShot
3. mTw – My To WygramyZaproszono  Zapłacono 
4. Rak Ronk Zaproszono Zapłacono 
5. ALSEN Team Academy  Zaproszono Zapłacono 
6. Team Genesis  Zaproszono
7. NewbladeTeam Zaproszono Zapłacono 
8. Ładni Gaming Zaproszono Zapłacono

 Eliminacje:

9. VALKIRIA GAMING (VALKIRIA) Slot za 1 turę  eliminacji Zapłacono
10. Team Exceed (EXceed) Slot za 2 turę  eliminacji Zapłacono
11. Hikikomori/GROMClan Slot za 3 turę  eliminacji Zapłacono
12.NALANATEAM Slot za 4 turę  eliminacji
13.Wolf Gaming Academy Slot za 5 turę  eliminacji Zapłacono 
14. Vex.eSport Slot za 6 turę  eliminacji Zapłacono
15. CiemnaStrefa (CiemnaS) Slot za 7 turę  eliminacji Zapłacono
16. el_mixero Slot za 8 turę  eliminacji Zapłacono 

 

 

Grupa „A”

Valkiria Gaming
NALANATEAM
Ładni Gaming
Phoenix HIRO

Grupa „B”

Rak Ronk
Team Exceed
NewbladeTeam
Vex.eSport

 

Grupa „C”

hikikomori/GROMClan
ALSEN Team Academy
Wolf Gaming Academy
DeathShot

 

Grupa „D”

Team Genesis
el_mixero
CiemnaStrefa
mTw – My To Wygramy

 

Eliminacje Online:

Tura 1 Zamknięte 

– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
https://www.faceit.com/pl/csgo/tournament/212c1d50-a1e1-4da3-9fc6-fd4d3d359343
4 Listopad 2017, 20:00:00
Wygrywa: VALKIRIA GAMING (VALKIRIA)
——————————————————————————————
Tura 2 Zamknięte 
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
https://www.faceit.com/pl/csgo/tournament/fd641bb8-b102-4fa6-a411-a4170de6c8c7
5 Listopad 2017, 20:00:00
Wygrywa : Team Exceed (EXceed) 

——————————————————————————————

Tura 3 Zamknięte 
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
6 Listopad 2017, 20:00:00
Wygrywa: Hikikomori
——————————————————————————————
Tura 4  Zamknięte 
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
7 Listopad 2017, 20:00:00
Wygrywa: Team REGNO
——————————————————————————————
Tura 5 Zamknięte 
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
8 Listopad 2017, 20:00:00
Wygrywa: NieMaToTamto
——————————————————————————————
Tura 6 Zamknięte
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
9 Listopad 2017, 20:00:00
Wygrywa: Vex.eSport
——————————————————————————————
Tura 7 Zamknięte
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
10 Listopad 2017, 20:00:00
Wygrywa: CiemnaStrefa (CiemnaS)
——————————————————————————————
Tura 8 Zamknięte
– TOP1 eliminacji dostaje slot na fazę OFFLINE
11 Listopad 2017, 20:00:00
Wygrywa: el_mixero

 

 

 ⭐⭐⭐ Zapisy FIFA – 1 vs 1 ⭐⭐⭐

 
 ⭐⭐⭐ Zapisy CS: GO – 1 vs 1 ⭐⭐⭐
❗❗❗Gry: ❗❗❗

Counter Strike Global Offensive

a) Lan dla wszystkich 16 miejsc (Wpisowe obowiązuje wszystkich 250zł) 
(NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie)
Turniej indywidualny FIFA 18 ( DARMOWE ZAPISY) 

Tura 1:  Start: 12:00  do 18:00
24.10.2017r.

Tura 2:  Start: 12:00 do 18:00
25.10.2017r.

Finały:   Start: 12:00 do 18:00
26.10.2017r.

Tura 1 i Tura 2 to eliminacje gdzie wyłonimy najlepszą 8semkę w ostatni dzień rozgrywamy najlepszą 16stkę z dwóch dni wyłaniając finalistów.

Regulamin FIFA 18

Turniej indywidualny CS:GO 1 Vs 1
Tura 1: Start: 12:00  do 18:00
24.10.2017r.
Tura 2: Start:12:00 do 18:00
25.10.2017r
 
Finały:  Start: 12:00 do 18:00
26.10.2017r

 

——————————————————————————————
LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Regulamin i informacje http://sgesport.com/mpswes/
NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
Regulamin i informacje http://sgesport.com/ppwes/
 
 
 
 
2⃣4⃣–2⃣5⃣ Listopada – Piątek/Sobota – LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie
Impreza dla szkół ponadgimanzjalnych
2⃣5⃣–2⃣6⃣ Listopada —Sobota/Niedziela – NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
Impreza dla wszystkich 😉
 
 
 Harmonogram Imprezy:

DZIEŃ 2:

2⃣5⃣ Listopad (Sobota) 2017r.- Sobota 

Start:
NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
 
16 Drużyn
Grupa A,B,C,D
Zawodnicy mają zjawić się o 7:00 Minimum 1h Przed swoim 1 meczem 
 
——————————————————————————————
▶Grupa A Start 1 Tury 8:00
 
A1 Vs A2
A3 Vs A4
 
▶Grupa A Start 2 Tury 9:15
 
A1 Vs A3
A2 Vs A4
 
▶Grupa A Start 3 Tury 10:30
 
A1 Vs A4
A3 Vs A2
 
—————————————————————————————–
 
▶Grupa B Start 1 Tury 8:00
 
B1 Vs B2
B3 Vs B4
 
▶Grupa B Start 2 Tury 9:15
 
B1 Vs B3
B2 Vs B4
 
▶Grupa B Start 3 Tury 10:30
B1 Vs B4
B3 Vs B2
——————————————————————————————
 
▶Grupa C Start 1 Tury 12:00
 
C1 Vs C2
C3 Vs C4
 
▶Grupa C Start 2 Tury 13:00
 
C1 Vs C3
C2 Vs C4
 
▶Grupa C Start 3 Tury 14:00
C1 Vs C4
C3 Vs C2
 
——————————————————————————————
 
▶Grupa D Start 1 Tury 12:00
 
D1 Vs D2
D3 Vs D4
 
▶Grupa D Start 2 Tury 13:00
 
D1 Vs D3
D2 Vs D4
 
▶Grupa D Start 3 Tury 14:00
D1 Vs D4
D3 Vs D2
 —
▶Ćwierćfinały 1:  15:30
 
TBA Vs. TBA
▶Ćwierćfinały 2:  15:30
 
TBA Vs. TBA
▶Ćwierćfinały 3:  15:30
 
TBA Vs. TBA
▶Ćwierćfinały 4:  15:30
 
TBA Vs. TBA
~Koniec 19:00
 
 
——————————————————————————————

DZIEŃ 3:

2⃣6⃣-Listopada 2017r. (Niedziela)

Kontynuacja NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
Zawodnicy mają się zjawić minimum 1h przed swoim meczem aby podpiąć się i rozgrzać. 
 
 
—————————————————————————————– 
▶Półfinał 1: 10:00
 
TBA Vs. TBA
▶Półfinał 2: 10:00
 
TBA Vs. TBA
—————————————————————————————–
▶Mecz o 3 Miejsce 13:00
 
TBA Vs. TBA
 
▶Finał 13:00
 
TBA Vs. TBA
 
 ~Zakończenie  16:00 
 

Your email is never published nor shared.