Podsumowanie roku 2017!

author image by Paweł Maśnica | 0 Comments | 18 stycznia 2018

Za nami sezon 2017, pora na krótkie podsumowanie SUPER GAME e-sport. Zorganizowaliśmy 17 wydarzeń e-sportowych w całej Polsce. Poznaliśmy mistrzów pierwszego sezonu LG Mistrzostw Polski w E-sporcie oraz NTT System Quersus Pucharu Polski w E-sporcie. 

Rok 2017 rozpoczęliśmy już w styczniu Ogólnopolskim Turniejem Noworocznym w Rybniku. W lutym, po raz pierwszy odbyły się LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie oraz NTT System Quersus Puchar Polski w E-sporcie. Ruszyła pierwsza runda w Nowym Targu, a wraz z nią cały sezon. Gościliśmy jeszcze między innymi w Kętach, Turku, Gdyni aż przyszła pora na finałową rundę. Najlepsze drużyny wyłonione podczas czterech rund, spotkały się na Stadionie Miejskim w Krakowie. Mistrzem Polski Szkół w E-sporcie po wyrównanym finale z ZSTiO Meritum zostało I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim, grające pod nazwą Atrocity. Natomiast w ramach NTT System Quersus Pucharu Polski tytuł wywalczyła sobie drużyna Amazonki, zdobywając 220 punktów w klasyfikacji generalnej, co wystarczyło do utrzymania pozycji lidera. Wakacje rozpoczęliśmy wydarzeniem w Bukownie podczas „Dni Bukowna 2017”, następnie przenieśliśmy się na szczyt Kotelnicy Białczańskiej, ponad 900 metrów n.p.m. w malowniczych krajobrazach Tatr. Odwiedziliśmy również czterogwiazdkowy Hotel Bania w Białce Tatrzańskiej. Były góry, przyszedł czas na Polskie morze. Plenerowy turniej indywidualny w FIFA 18 oraz League of Legends, na ruchliwej Alei Gwiazd Sportu we Władysławowie przy wejściu na plaże. Wakacyjne SUPER GAME e-sport zakończyliśmy turniejem drużynowym w Wejherowskim Centrum Kultur. Emocję opadły po czerwcowych finałach w Krakowie, wypoczęci i pełni energii byliśmy gotowi na kolejny sezon zmagań uczniów szkół średnich, jak i drużyn pucharu Polski. Od września pojawiliśmy się w Świdniku, Krzeszowicach, Siemianowicach Śląskich, Oławie oraz Kutnie. Między czasie zorganizowaliśmy turniej FIFA 18 na stadionie Wisły Kraków.

Pragniemy podziękować za wsparcie przz cały rok następującym firmom: NTT System, NTT Game, HIRO, Quersus, LG Polska, FSP, Cooler Master, Thermaltake, iXXL Studio Reklamy, Power Game E-SportDrink, Jerseys Clinic, Customic Sport, iDrukarnia.pl, E-SPORT TV oraz Pukawka.pl.

Przejdź do paska narzędzi