Power Game E-Sport Drink wkracza do gry

Miło nam poinformować że podczas lana w chmurach 918 metrów n.p.m. B|
Pojawi się Power Game E-Sport Drink aby nie zabrakło sił i ciągłej koncentracji podczas gry ambrozja dla graczy

POWER GAME – smak zwycięstwa!

 

 

Mango – delikatnie orientalny, słodki, niebiański

Pomarańcza – orzeźwiający, lekko kwaśny, doskonały

Zielonejabłko – pachnący wakacjami, subtelnie kwaskowaty, pyszny

 

A może tak??

POWER GAME – wybierz swój smak!

Smak zwycięstwa: delikatnie orientalny, radosny, niebiański … MANGO!

Smak sukcesu: subtelnie egzotyczny, intensywny, doskonały … POMARAŃCZA!

Smak wygranej: orzeźwiająco swojski, lekki, pyszny …  ZIELONEJABŁKO!

 

 

————————————————————————————————————————————–

 

POWER GAME – optymalny skład!

Skład POWER GAME to precyzyjnie dobrane minerały, witaminy i ekstrakty roślinne, tak skomponowane by wzajemnie się uzupełniały i wzmacniały działanie. Specjalnie dla graczy! Uwzględniając ich potrzeby. Gwarantujemy synergię działania: Ty koncentrujesz się na grze a POWER GAME zapewnia optymalne wzmocnienie. Wypróbuj i wygrywaj!

————————————————————————————————————————————–

 

 

 

WĘGLAN MAGNEZU;

Magnez to jeden z najbardziej potrzebnych nam pierwiastków. Ma ogromny wpływ, między innymi, na prawidłową pracę mózgu, układu nerwowego, mięśni. Polepsza pamięć i szybkość uczenia. Poprawia koncentrację i usprawnia pracę szarych komórek. Powodem niedoboru magnezu może być jedzenie wysoko przetworzonej żywności, picie kawy i alkoholu, palenie papierosów, stres.

 

—————————————-

 

EKSTRAKT Z LIŚCI YERBA MATE (ILEX PARAGUARIENSIS SAINT-HILLAIRE);

Yerba mate ma bardzo szerokie spektrum działania. Dla graczy, jednak, najcenniejsze są jej silne właściwości pobudzające. Yerba mate zdecydowanie zmniejsza znużenie. Dodaje energii. Rozbudza. Rozjaśnia umysł. Poprawia pamięć i koncentrację. Doskonałe poprawia ogólne samopoczucie. Najlepsze i długofalowe efekty przynosi regularne picie naparów z liści yerba mate (które są dodatkowo bogate w witaminy i minerały) – polecamy! A dla wszystkich, którzy nie mają czasu (i ochoty) parzyć ziółek  jest POWER GAME – najskuteczniejszy eliksir życia!

 

—————————————-

 

EKSTRAKT Z KORZENIA ŻEŃ-SZENIA (PANAX GINSENG);

Żeń-szeń, to jeszcze jedna wspaniała roślina, uważana za panaceum na wszelkie dolegliwości. Nas graczy interesują jednak jej właściwości wspomagające kondycję (zarówno psychiczną jak i fizyczną). Żeń-szeń dodaje energii. Wzmacnia odporność na stres. Zmniejsza uczucie zmęczenia. Poprawia koncentrację i pamięć. Wspomaga procesy uczenia się i podnosi wytrzymałość. Ekstrakt z korzenią żeń-szenia może być nazywany przez graczy „eliksirem mocy”.

 

—————————————-

 

KWAS L-ASKORBINOWY (WITAMINA C);

Witamina C przede wszystkim poprawia funkcjonowanie systemu immunologicznego. Zmniejsza ryzyko infekcji. Potrzebna jest zwłaszcza dużo trenującym sportowcom. Większych dawek witaminy C potrzebują również palacze i osoby jedzące mało warzyw i owoców.

 

—————————————-

 

OCTAN DL-ALFA-TOKOFERYLU (WITAMINA E);

Witamina E zwana jest witaminą młodości. Jest silnym antyutleniaczem i chroni komórki przed starzeniem się. Doskonale wpływa również na wzrok.

 

—————————————-

 

AMID KWASU NIKOTYNOWEGO (NIACYNA);

D-PANTOTENIAN WAPNIA (KWAS PANTOTENOWY);

CYJANOKOBALAMINA (WITAMINA B12);

CHLOROWODOREK PIRYDOKSYNY (WITAMINA B6);

MONOAZOTAN QAMINY (WITAMINA B1);

RYBOFLAWINA (WITAMINA B2).

Witaminy z grupy B mają ogromny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz regulują przemiany metaboliczne. Ponieważ nasze organizmy nie potrafią ich magazynować, ważne jest systematyczne, codzienne dostarczanie odpowiednich dawek. Niedobory witamin z grupy B mogą powodować, między innymi, nadmierną senność, rozdrażnienie czy nerwowość. Co ciekawe szwajcarscy naukowcy z Politechniki Federalnej w Lozannie wykazali, że witamina B3 dodaje … pewności siebie (co może mieć wpływ na osiąganie jeszcze większych sukcesów).

You must be logged in to post a comment.