Generalna punktacja NTT System Quersus Pucharu Polski

NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie

 

Generalna Punktacja NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie 2017

 

 

Generalna Punktacja NTT System Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
Nowy Targ 2-4.02.2017r.- Runda 1
NTT System Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
Kęty 10-12.03.2017r. -Runda 2
NTT System Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
Turek 17-19.03.2017r. -Runda 3
NTT System Quersus Puchar Polski w E-Sporcie
Gdynia 19-21.05.2017r. -Runda 4
170 Młode Koty/ Adversa

Przemek „Wilku” Wilk
Jakub „RaveR” Karst
Filip „Fizzi” Szwed
Jakub „Fux” Chojnacki
Patryk „patitek” Fabrowski

100 20 50 0
150 LAMPKA

Mateusz insidzior Mikulski
Kamil baddy Graniczka
Łukasz boox Idzik
Damian raison Mazurek
Sebastian tey Kacprzyk

0 0 100 50
100 Rak Ronk

Nataniel „othersss” Fijołek
Marek „primero” Legierski
Kamil „mefek” Błachut
Dominik „leśnik” Hura
Patryk „playa” paliga
Grzegorz „jedqr” Jędras

0 100 0 0
100 ADHD Gaming

Krystian „Pstryczek” Nawara
Adrian „nawaros” Nawara
Dominik „Ika” Wyka
Szymon „Wilq” Mirek
Kuba „Virus” Cieżak
Jarosław „Orzel” Nawara

40 60 0 0
100 Molo na zajecie

Maciej „Bienuss” Bieńko
Michał „Misior” Antosz
Piotr „P1jo” Blok
Marcin „DEVO” Sobczak
Filip „waz1” Korzeniecki

0 0 0 100
80 Team Flashback

Kamil „sequ” Zając
Wojciech „SeLISTIC” Żymła
Robert „vilczeK” Ptok
Patryk „valentinez” Fejdych
Marcin „fission” Duraj
Michał „VizteR” Koczur

0 80 0 0
80 FTW ESPORTS

Tomasz „eon” Januszak
Mateusz „Janczar” Janczarek
Artur „Nichu” Niszczak
Bartosz ‚Barcik’ Wójcik
Piotr”besburger”Beser

0 0 80 0
80 H3H3H3

Maciej „xf0rget” Pobłocki
Marcin „Szuwar” Ciesielski
Maciej „Fozen” Kozior
Oskar „frostie” Koszuta
Filip „Japer” Kosim

0 0 0 80
60 VexTeriam

Oskar „WARREN” Tynus
Daniel „MAGNAT” Kasprzak
Bartek „REEm” Wypchał
Adrian „HAPEK” Malik
Michał „LEJO” Cieśla

60 0 0 0
60 PELICANS

Mikołaj „niilo” Okoński.
Adrian „Adik” Dera
Filip „Żub3R” Żuberek
Kami „krytyq” Dudek
Kamil „PacHi” Pachucki

0 0 60 0
60 Bandycka Jazda

Piotr YouBreak Chodola
Kamil Gieku Doering
Tomasz nxz Mikłaszewicz
Oskar oscaar Buczek
Mateusz mateo Podyma
Oskar shoshax Górka

0 0 0 60
56 Black Reality Gaming (ex. NoWorries)

Paweł LaZy Grywalski
Kuba JZP Zegarek
Kamil CaMiLie Szczurek
Michał Katka Ćwik
Adam Kriken Karkula

REZERWOWY:
Arek Ranidan Mentel

36 20 0 0
50 IKSDE

Jakub „deFFendeR” Kapela
Szymon „encore” Nowik
Pawel „PAUL” Fulbiszewski
Kamil „Santi2k” Starmach
Robert „Proxie” Wyrostek

50 0 0 0
50 BAw

Piotr ” totty” Skrzypiński
Jędrzej ” JINX ” Nowaczyk
Michał ” DMS” Gonsior
Daniel ” eden ” Kurasz
Robert ” Blav ” Paczkowski
Daniel ” dnL ” Dawid

0 50 0 0
45 2Pesteczka

Alina „Aluna” Węglarczyk
Marcin „WeeD” Chowaniec
Magdalena „MagdziaaS” Pranica
Sebastian „Sebku” Węglarczyk
Michał „Dazzik” Malczewski
Jakub „kubpica” Pranica

45 0 0 0
0 Łopur

Marcin „SML” Galica
Dariusz „Reazii” Rzepka
Michał „Mimson” Krzysiak
Szymon „SeyD” Gutt
Maciej „MINT” Strzęp

80 – 80 za Potwierdzenie slota i niezjawienie się 0 0

 

RedFoxyTeamMiejsca od 9-16
po 20 Punktów

 

 

 

Ban na 1 Edycje za nieprzyjechanie i reset punków zdobytych w poprzedniej edycji.
-Kasacja
-Łopur
-Tischnery

 

Runda #1 NTT System Quersus Puchar Polski w E-Sporcie  Nowy Targ 2-4.02.2017r.

http://sges.challonge.com/pl/ppwesnt

 

TOP1 Młode Koty

Przemek „Wilku” Wilk sniper,igl
Jakub „RaveR” Karst entry frager
Filip „Fizzi” Szwed rifler
Jakub „Fux” Chojnacki support
Patryk „patitek” Fabrowski (stand in) rifler

 

TOP2 Łopur

Marcin „SML” Galica
Dariusz „Reazii” Rzepka
Michał „Mimson” Krzysiak
Szymon „SeyD” Gutt
Maciej „MINT” Strzęp

 

TOP3 VexTeriam


Oskar „WARREN” Tynus
Michał „LEJO” CIeśla
Adrian „HAPEK” Malik
Daniel „MAGNAT” Kasprzak
Bartek „REEM” Wypchał

TOP4 IKSDE
TOP5 2Pesteczka
TOP6 ADHD Gajmink
TOP7 Noworries
TOP8 Tischnery

 

2Pesteczka 74 Rund
Noworries 61 Rund
ADHD Gajmink 58 Rund
Tischnery 51 Rund


RedFoxyTeam

PRTim
eXsistence
Dream`S
TrollTeam
H3X Gaming

 

Runda #2 NTT System Quersus Puchar Polski w E-Sporcie  Kęty 10-12.03.2017r.

 

TOP1 Rak Ronk 

Nataniel „othersss” Fijołek
Marek „primero” Legierski
Kamil „mefek” Błachut
Dominik „leśnik” Hura
Patryk „playa” paliga
Grzegorz „jedqr” Jędras

 

TOP2 Team Flashback

 

Kamil „sequ” Zając
Wojciech „SeLISTIC” Żymła
Robert „vilczeK” Ptok
Patryk „valentinez” Fejdych
Marcin „fission” Duraj
Michał „VizteR” Koczur

TOP3 ADHD Gajmink

Krystian „Pstryczek” Nawara
Adrian „nawaros” Nawara
Dominik „Ika” Wyka
Szymon „Wilq” Mirek
Kuba „Virus” Cieżak
Jarosław „Orzel” Nawara

http://sges.challonge.com/pl/ppwesnt/standings

 

TOP4 BAw
TOP5 VexTeriam MIX  84
TOP6 Mixik 67
TOP7 swirens 61
TOP8 it’s no surprise 53

 

 

 

Runda #3 NTT System Quersus Puchar Polski w E-Sporcie  Turek 17-19.03.2017r.

http://sges.challonge.com/pl/ppwesntt

TOP1 LAMPKA 

Mateusz insidzior Mikulski
Kamil baddy Graniczka
Łukasz boox Idzik
Damian raison Mazurek
Sebastian tey Kacprzyk

TOP2 FTW ESPORTS

Tomasz „eon” Januszak
Mateusz „Janczar” Janczarek
Artur „Nichu” Niszczak
Bartosz ‚Barcik’ Wójcik
Piotr”besburger”Beser

TOP3 PELICANS

Dawid „Knp” Uziębło
Adrian „Adik” Dera
Filip „Żub3R” Żuberek
Kami „krytyq” Dudek
Konrad „bary” Bahry

TOP4 Adversa
TOP5 OPMA 59
TOP6  BUO 56 
TOP7 square 50
TOP8 Spray and Pray 38

 

 

 

Runda #4 NTT System Quersus Puchar Polski w E-Sporcie  Gdynia 19-21.05.2017r.

 

TOP1 Molo na zajecie

Maciej „Bienuss” Bieńko
Michał „Misior” Antosz
Piotr „P1jo” Blok
Marcin „DEVO” Sobczak
Filip „waz1” Korzeniecki

TOP2 H3H3H3

Maciej „xf0rget” Pobłocki
Marcin „Szuwar” Ciesielski
Maciej „Fozen” Kozior
Oskar „frostie” Koszuta
Filip „Japer” Kosim

 

 

TOP3 Bandycka Jazda

 

 

Piotr YouBreak Chodola
Kamil Gieku Doering
Tomasz nxz Mikłaszewicz
Oskar oscaar Buczek
Mateusz mateo Podyma
Oskar shoshax Górka

 

 

TOP4 1LO Atrocity

TOP5 AMAZONKI 
TOP6 Phrenesis 
TOP7 t0pkEk
TOP8 aNAnaskiGG