Strefa War Thunder na XII Pikniku Lotniczym w Krakowie

author image by Paweł Maśnica | 0 Comments | 25 czerwca 2016
Piknik lotniczy w Krakowie jak co roku przyciąga tysiące ludzi lecz po raz pierwszyzny pojawiła się strefa gier komputerowych, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W tej strefie specjalnie dla Was zaprezentowana została gra War Thunder! Więcej szczegółów poniżej!

O imprezie

 


W dniach 25-26 czerwca spędziliśmy z Wami czas na XII Pikniku Lotniczym w Krakowie. Postawiliśmy strefę z grą War Thunder na stanowisku Kotelnica Białczańka, dzięki zestawom komputerowym od firmy NTT System. Odwiedzający naszą strefę mogli wziąć udział w różnego rodzaju turniejach, jak i rozegrać spontaniczną bitwę. Po raz kolejny, nasze stanowisko było oblegane przez rzeszę młodszych jak i starszych osób.

Egzamin z historii i turnieje

Każdy pilot musi mieć wyostrzone zmysły, na zwycięzców czekały upominki od War Thunder w postaci zestawów i maszyn premium, a także Złotych Orłów. Prawdziwa okazja dla osób, które nie chcą inwestować bezpośrednio w grę!

Na imprezie można było także wziąć udział w turnieju 1 vs 1, w wyścigu maszyn oraz spróbować swoich sił w podniebnych podróżach przy pomocy sprzętu Oculus Rift, dzięki któremu nasze marzenia o lataniu mogły zostać w pełni zrealizowane.

Więcej informacji pod tym linkiem

Your email is never published nor shared.