Zapraszamy na HIRO Quersus Lg Wakacyjne Super Game E-Sport Wejherowo

❗❗❗ Zapraszamy na HIRO Quersus Lg Wakacyjne Super Game E-Sport Wejherowo  ❗❗❗
4-5 Sierpień 2018r.

Impreza dla odwiedzających

Sobota 9-19:00
Niedziela 9:00- 17:00

⭐⭐⭐Miejsce Imprezy⭐⭐⭐:

Wejherowskie Centrum Kultury

Jana III Sobieskiego 255, 84-200 Wejherowo
🎮 FIFA 18
 Zapisy na miejscu
🎮 Gran Turismo Sport
 Zapisy na miejscu
🎮 Counter Strike: Global Offensive 5vs5

ZAPISY:


1. Aby móc uczestniczyć w eliminacjach jak i zostać zaproszony najpierw należy wypełnić formularz zgłoszeniowy >>>LINK<<<
a) Jeżeli ktoś zapisze się do eliminacji bez wypełnionego formularza zostanie zbanowany.
b) Wymiana więcej jak 2 zawodników po wygraniu miejsca w eliminacjach skutkuje utratą slota.
2. Osiem miejsc jest do wygrania poprzez eliminacje online zaś kolejne są przyznane przez organizatorów

Eliminacje Online: 


1. Runda
24 Lipca 2018r.
Godzina 21:00
https://www.faceit.com/pl/csgo/tournament/79b5c5bb-242f-4399-b72b-9c4432b22276

Status: Zamknięte
Wygrywa TOP2:

LOSEFAST

DexonGaming


2. Runda
25 Lipca 2018r.
Godzina 20:00
https://www.faceit.com/pl/csgo/tournament/3e359f2a-2009-48ac-849b-43733b65ca86

Status:  Otwarte
Wygrywa TOP2:


3. Runda
26 Lipca 2018r.
Godzina 20:00
https://www.faceit.com/pl/csgo/tournament/91c08d55-cf0a-41d8-beac-48f238defedf

Status:  Otwarte
Wygrywa TOP2:


4. Runda
27 Lipca 2018r.
Godzina 20:00
https://www.faceit.com/pl/csgo/tournament/7d68e032-efb8-4c81-a8bd-7144f2fc8e5b

Status:  Otwarte
Wygrywa TOP2:


 


Zapisane zespoły:

 


1.MOLO NA ZAJECIEZaproszono #1
2.Zaproszono #2
3.Zaproszono #3
4.Zaproszono #4
5.Zaproszono #5
6.Zaproszono #6
7.Zaproszono #7
8.Zaproszono #8
9.LOSEFASTEliminacje online #1
10.DexonGamingEliminacje online #1
11.Eliminacje online #2
12.Eliminacje online #2
13.Eliminacje online #3
14.Eliminacje online #3
15.Eliminacje online #4
16.Eliminacje online #4

Harmonogram Imprezy:
 
DZIEŃ 1: 4 Sierpnia  – Sobota 2018 
Counter Strike Global Offensive 5 Vs. 5
 
16 Drużyn
Grupa A,B,C,D

Zawodnicy mają zjawić się o 9:00 w celu weryfikacji (z grupy A i B; zawodnicy innych grup – 1h przed pierwszym ich meczem)

W razie spóźnienia gracza itp mecze idą zgodnie z planem nie zależnie czy są wszyscy gracze na serwerze 

 


▶Grupa A Start 1 Tury 8:00
 
A1 Vs A2
A3 Vs A4
 
▶Grupa A Start 2 Tury 9:00
 
A1 Vs A3
A2 Vs A4
 
▶Grupa A Start 3 Tury 10:00
 
A1 Vs A4
A3 Vs A2
 

 
▶Grupa B Start 1 Tury 8:00
 
B1 Vs B2
B3 Vs B4
 
▶Grupa B Start 2 Tury 9:00
 
B1 Vs B3
B2 Vs B4
 
▶Grupa B Start 3 Tury 10:00
B1 Vs B4
B3 Vs B2

 
▶Grupa C Start 1 Tury 11:30
 
C1 Vs C2
C3 Vs C4
 
▶Grupa C Start 2 Tury 12:30
 
C1 Vs C3
C2 Vs C4
 
▶Grupa C Start 3 Tury 13:30
C1 Vs C4
C3 Vs C2
 

 
▶Grupa D Start 1 Tury 11:30
 
D1 Vs D2
D3 Vs D4
 
▶Grupa D Start 2 Tury 12:30
 
D1 Vs D3
D2 Vs D4
 
▶Grupa D Start 3 Tury 13:30
D1 Vs D4
D3 Vs D2
 

 
▶Ćwierćfinały 1 Start 15:00
TBA vs TBA
▶Ćwierćfinały 2 Start 15:00
TBA vs TBA
▶Ćwierćfinały 3 Start 15:00
TBA vs TBA
▶Ćwierćfinały Start 15:00
TBA vs TBA
Koniec ~20:00

DZIEŃ 2: 5 Sierpnia  – Niedziela 2018 

▶Półfinał 1  10:00
TBA vs TBA
▶Półfinał 2 10:00
TBA vs TBA

▶Mecz o 3 Miejsce 13:00
 
TBA vs TBA
 
Finał 13:00
 TBA vs TBA
Koniec ~16:00