Zapowiedź – NTT System Quersus Puchar Polski oraz LG Mistrzostwa Polski Szkół – Świdnik

SUPER GAME e-sport zapraszają na NTT System Quersus Puchar Polski oraz LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie w Świdniku.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wicestarosta Świdnicki Waldemar Białowąs, który angażując się w promocje e-sportu na terenie powiatu świdnickiego, dołożył wszelkich starań, aby impreza odbyła się na terenie powiatu. Wydarzenie wspiera również województwo lubelskie.

Czekają na Was niesamowite emocje przygotowane przez SUPER GAME e-sport, na które zapraszamy wszystkich fanów e-sportu. Sprawdź swoje umiejętności i zostań mistrzem w e-sporcie! Niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności w pojedynkach jeden na jednego. Odkryj talent, który drzemie w Tobie!

Czeka na Was turniej drużynowy Counter-Strike: Global Offensive oraz turnieje indywidualne w FIFA 18, jak i Counter-Strike: Global Offensive. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody oraz puchary. Doskonała okazja zagrania na najnowocześniejszym, super szybkim, gamingowym sprzęcie firmy NTT System. Natomiast gracze, którym zależy na płynnej grze, z pewnością docenią rewelacyjnej jakości monitory 144 Hz firmy LG.


Miejsce imprezy:

Zespół Szkół nr 1 im. Cypriana Kamila  Norwida w Świdniku

&

I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego

ul. Okulickiego 13  – Świdnik

Data:

29 września – 1 października 2017


Gry:

  • Counter-Strike: Global Offensive – 5 vs 5

  • Counter-Strike: Global Offensive – 1 vs 1

  • FIFA 18 – 1 vs 1

Wydarzenie:

https://www.facebook.com/events/1933535213583248/


Dziękujemy sponsorom NTT System, NTT Game, HIRO, Quersus, LG Polska, TP-Link, iXXL Studio Reklamy, Power Game E-Sport Drink, Genesis, iDrukarnia.pl oraz Pukawka.pl.

You must be logged in to post a comment.